صفحه اصلی سایت
نسخه اصلی خبر
خبر را چاپ کن
عدم نمایش تصاویر در چاپ
شناسه خبر : 222431397/12/04 - 07:45

واگذاری تیم فوتبال پارس جنوبی شایعه است / عده‌ای دوست ندارند پارس جنوبی در لیگ برتر باشد

ورزش بوشهر: سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اخیرا مطالبی در رسانه‌ها منتشر شده که منطقه ویژه انرژی پارس نمی‌خواهد در لیگ برتر تیم‌داری کند که صحیح نیست.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ عبدالرحیم خطیب امروز اظهار داشت: اخیرا بعضی مطالب در برخی رسانه‌ها در خصوص واگذاری تیم فوتبال پارس جنوبی جم منتشر شده که کاملا شایعه است و این موضوع را تکدیب می‌کنم.

سرپرست تیم فوتبال پارس جنوبی جم افزود: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس عسلویه همیشه حامی تیم فوتبال پارس جنوبی جم بوده است و سخنان و مطالبی که اخیرا در رسانه‌ها منتشر شده که منطقه ویژه انرژی پارس نمی‌خواهد در لیگ برتر تیم‌داری کند صحیح نیست.

وی بیان کرد: عده‌ای هستند که دوست ندارند تیم فوتبال پارس جنوبی جم در لیگ برتر حضور داشته باشد ولی این تیم خط قرمز مردم جنوب کشور است و هواداران همیشه از تیم خود جانانه حمایت کرده‌اند و قدردان آن‌ها هستیم.

خطیب خاطرنشان کرد: در خصوص مشکلات مالی که در تیم وجود دارد به زودی در تهران و در جلسه‌ای که قرار است برگزار شود برای رفع آن‌ها به صورت اساسی تصمیم‌گیری می‌شود و تا قبل از عید نوروز مبالغی از قراردادهای بازیکنان پرداخت خواهد شد.

وی اظهار داشت: روز گذشته بازیکنان تمرینات را به دلیل مشکلات مالی تعطیل کردند که با انتقال صحبت‌های نماینده مجلس و تلاش‌های مدیرعامل منطقه ویژه و همچنین حضور مدیرعامل باشگاه در جمع بازیکنان، تمرینات تیم فوتبال پارس جنوبی جم در تهرانسر از روز شنبه پیگیری می‌شود./فارس