صفحه اصلی سایت
نسخه اصلی خبر
خبر را چاپ کن
عدم نمایش تصاویر در چاپ
شناسه خبر : 305521398/10/09 - 11:10

بوشهر و معرفی یک پدیده دیگر به فوتبال ایران

ورزش بوشهر؛ بازیکن جوان بوشهری با درخشش در ترکیب پارس جنوبی توانسته یکی از نفرات اعزامی به تایلند همراه با تیم ملی امید باشد.

 

به گزارش "ورزش‌بوشهر"، فوتبال بوشهر در سال های گذشته استعدادهای ناب زیادی را به فوتبال ایران معرفی کرده است. بعد از مهدی طارمی که خیلی زود در فوتبال ایران چهره شد و به تیم ملی و اروپا رسید، بازیکنانی مثل مهدی قائدی و کمی بعد تر محمد محبی نام شان بر سر زبان ها افتاد.

 

روند معرفی پدیده به فوتبال ایران اما در بوشهر همچنان ادامه دارد و حالا یک جوان دیگر توانسته نام خودش را مطرح کند. متین کریم زاده بازیکن چپ پای پارس جنوبی که نیم فصل سال گذشته با نظر مهدی تارتار از شاهین بوشهر به جم رفت، حالا یکی از 23 بازیکن نهایی حمید استیلی برای حضور در مقدماتی المپیک 2020 توکیو است.

 

کریم زاده سال قبل بازی های زیادی برای پارس جنوبی انجام نداد اما امسال با صلاحدید فراز کمالوند رفته رفته در ترکیب قرار گرفت و خیلی زود بازیکن فیکس نماینده جم در لیگ برتر شد. این بازیکن بومی پارس جنوبی حالا پدیده جدید فوتبال بوشهر محسوب می شود که قطعا با توجه به چپ پا بودن، توانایی بازی در چند پست و البته ضربه با پای قوی می تواند در آینده به یکی از ستاره های فوتبال ایران نیز تبدیل شود./ورزش سه