صفحه اصلی سایت
نسخه اصلی خبر
خبر را چاپ کن
عدم نمایش تصاویر در چاپ
هوادار 3 پارس جنوبی جم 2
شناسه خبر : 489411399/10/08 - 16:48

اولین شکست فصل شاگردان نصرتی مقابل هوادار رقم خورد

هفته هفتم لیگ دسته اول کشور

  

به گزارش "ورزش بوشهر"، مهمترین بازی هفته هفتم لیگ دسته اول فوتبال ایران امروز بین تیم های هوادار تهران و پارس جنوبی جم برگزار شد؛ دو تیمی که جزو مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر باشند.

 

شاگردان نصرتی که تا قبل از این بازی طعم شکست را نچشیده بودند، در این بازی مهمان شاگردان عنایتی بودند تا با حداقل یک تساوی بتوانند صدرنشینی خود را حفظ کنند.

 

علی فاتح گل اول را دقیقه 10 برای پارس جنوبی به ثمر رساند، اما 14 دقیقه بعد تیم میزبان بود که بازی را با گل علی پورمحمد به تساوی کشاند.

 

نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید؛ اگرچه هوادار بعد از گل تساوی هم موقعیت هایی برای رسیدن به گل برتری داشت. شاگردان عنایتی نیمه دوم را هم بهتر آغاز کردند و نتیجه‌اش هم گرفتن یک پنالتی از مدافعان حریف بود. حمید کاظمی توانست این پنالتی را تبدیل به گل کند و باعث برتری تیمش شود.

 

با اینکه پارس جنوبی به دنبال جبران گل خورده بود، در یک ضدحمله بازهم حمید کاظمی با یک ضربه سر توانست گل سوم هوادار را هم وارد دروازه جمی‌ها کند.

 

فشار پارسی‌ها روی توپ‌های هوایی تا دقایق پایانی ادامه داشت؛ تا اینکه در دقیقه 90+2 بالاخره شاگردان نصرتی به گل دوم رسیدند. لحظات پایانی مسابقه هم خیلی جذاب دنبال شد، اما پارس جنوبی نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند تا اولین باخت فصل خود را در فصل جاری با نتیجه 3 بر 2 برابر هوادار تجربه کند.

 

با این نتیجه پارس جنوبی 14 امتیازی باقی ماند. و با تفاضل گل بهتر نسبت به هوادار همچنان به صدرنشینی خود ادامه داد.