صفحه اصلی سایت
نسخه اصلی خبر
خبر را چاپ کن
عدم نمایش تصاویر در چاپ
شناسه خبر : 501911399/11/24 - 11:38

پیشکسوتان ایرانجوان خواستار استعفای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این باشگاه شدند+متن نامه

به گزارش ورزش بوشهر؛ پیشکسوتان باشگاه هفتاد و اندی ساله ایرانجوان بوشهر طبق بیانیه ای که نوشته و امضا کرده اند خواستار استعفای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این باشگاه شده‌اند.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

قرآن كريم مى فرمايد:

((وَكَفى بِنا حاسِبينَ/ كافى است كه ما حسابگر باشيم .

((وَ اللهُ سَريعُ الْحِسابِ/ و حسابرسى 

خدا سريع است .

هیئت مدیره، مدیرعامل و تمام کسانی که هم‌اکنون دستی بر آتش ایرانجوان بزرگ دارید؛

خطابمان خود شما هستید که این همه هیزم تر در کوره‌ی ایرانجوان ریختید که قطار این تیم پرتوان از حرکت باز ایستد.

اگر توان حرکت دادن ندارید لااقل سد راه نشوید، سنگ پرانی نکنید، با تصمیمات خلق‌الساعه و اعجاب انگیزتان کارنامه‌ی خود را سیاهتر نکنید.

در این موقعیت‌ها پدیده‌ای هست به نام استعفاء. چرا استعفاء نمی‌دهید تا هم خود و هم طرفداران و هم ایرانجوان محبوب را از این باتلاق برهانید؟ کسرشأنتان می‌شود؟ سود و منفعتان از بین می‌رود؟ خدای بزرگ شاهد است که اگر همین امروز بروید، سرشکستگی کمتری دارد تا فردا. هر روز که درنگ کنید، بیشتر در منجلابی که خود ساختید هم خود و هم تیم را فرو می‌برید.

آخرین گلی هم که بر سر این تیم زدید، اخراج کاپیتان تیم است که طی فصلها همواره با نداری در کنار تیم بوده. بس است دیگر. طاقتمان طاق شده و دیگر توان تماشای شاهکارهای بزرگتان را نداریم. بروید تا این تیم نفسی بکشد. پیرمان کردید. کمر ایرانجوان را خم کردید. ایرانجوان عزیزمان را پیر کردید. دست بردارید از این خودخواهی و خودبینی. کاش نصف حرفهایتان عمل داشتید. اما افسوس و افسوس که فقط حرف زدید و دیگر هیچ. ما پیسکسوتان باشگاه ایرانجوان مصرانه تقاضای استعفای مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره‌ای را داریم که جز عقبگرد هیچ سودی برای باشگاه نداشته و ندارند. منتظریم حداقل در این یک مورد موفق عمل کنید؛ استعفاء

«جمعی از پیشکسوتان دلسوخته و جگرسوخته‌ی باشگاه ایرانجوان»