کد خبر: 23381
تاریخ انتشار: جمعه 23 فروردین 1398 - 19:29   12 April 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: وینگر تکنیکی سایپا که این فصل گل‌های زیبایی برابر نارنجی‌پوشان به ثمر رسانده، از انگیزه تیمش برابر پرسپولیس خبر می‌دهد.

   به گزارش "ورزش بوشهر"، سایپا در شرایطی فردا برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت که بازیکن جنوبی و تکنیکی این تیم که در نیم فصل اول زننده یکی از گل‌های زیبای این تیم مقابل استقلال بود، از انگیزه بالای خود برای درخشش مقابل تیم برانکو خبر می‌دهد. علی دشتی که در این فصل عملکرد مثبتی از خود در ترکیب سایپا به جا گذاشته و در پست وینگر و مدافع نیز برای آنها به میدان رفته درباره این بازی و شرایط تیمش می‌گوید: سه‌ امتیاز دیدار با پیکان اهمیت زیادی برای ما داشت و خدا را شکر با تلاش بچه‌ها و کادرفنی توانستیم این سه‌امتیاز را کسب کنیم. به‌امید خدا در ادامه فصل هم با همین روند جلو می‌رویم هرچند که بازی‌های سختی پیش رو داریم ولی باید برای اثبات حقانیت خودمان همه بازی‌ها را برای برد به میدان برویم.


وی درباره علی دایی و انگیزه‌ای که به جوانان تیم می‌دهد نیز گفت: علی دایی از میدان دادن به جوانان باکی ندارد و هرکس هم مثل او این شجاعت را داشته باشد که به جوانان اعتماد کند، می‌تواند جوان‌های زیادی را به فوتبال ایران معرفی کند اما هرکسی نمی‌تواند این ریسک را مثل دایی داشته باشد. برای من به شخصه کار کردن با علی آقا افتخار است و امیدوارم مزد اعتماد به او را در طول فصل تا به اینجای کار داده باشم.


دشتی با اشاره به شرایط سخت مالی در سایپا و نتایجی که کسب کرده‌اند گفت: با این‌که به مراتب کمتر از تیم‌های مدعی هزینه کرده‌ایم و حتی امکانات اولیه مثل زمین تمرین هم نداشتیم اما به نظرم در نتیجه گیری خوب عمل کردیم و اگر بدشانس نبودیم الان در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داشتیم. خودتان و همه می‌دانید که با توجه به قراردادهای پایینی که بازیکنان داشتند پولی هم نگرفتیم و به صراحت می‌گویم حتی اگر نصف مدعیان قهرمانی امکانات مالی و تمرینی داشتیم با وجود این کادرفنی و بازیکنان باغیرت مدعی قهرمانی بودیم نه کسب سهمیه!
وی درباره تغییر پست خود و دور شدن از دروازه گفت: واقعیت این است که من دوست دارم در پست وینگر راست یا مهاجم بازی کنم و اگر در نیم‌فصل دوم در این پست به میدان می‌رفتم حداقل سه یا چهار گل دیگر هم می‌زدم اما صلاحدید علی آقا این بود که در دفاع راست کار کنم و مشکلی با این موضوع ندارم چون مهم موفقیت تیم است. خدا را شکر که در این پست غیرتخصصی هم توانستم جواب اعتماد علی دایی را بدهم.


دشتی درباره اینکه عملکرد موفقی در این فصل برابر استقلال و پرسپولیس داشته‌اند گفت: گربه سیاه که نه‌ اما ما همیشه سعی می‌کنیم مقابل پرسپولیس و استقلال با انگیزه کار کنیم درست مثل سایر تیم ها. تساوی مقابل استقلال برای ما خوب بود اما به دنبال این هستیم تا پرسپولیس را شنبه شکست دهیم و همه سعی مان را می‌کنیم که این اتفاق رخ دهد.


وی ادامه داد: در نیم‌فصل دوم هر تیمی که مقابل پرسپولیس قرار گرفت به این مساله‌اشاره کردند که با نایب قهرمان آسیا بازی کرده‌ایم. تمام تمرکزمان کسب یک جایگاه خوب در پایان فصل است. با بردن پرسپولیس نشان می‌دهیم که حق ما حذف از آسیا نبود و می‌توانستیم نماینده لایقی برای فوتبال ایران باشیم.


دشتی در پایان گفت: نیم‌فصل از سپاهان پیشنهاد داشتم و از این بابت از امیرخان قلعه‌نویی و باشگاه بزرگ سپاهان تشکر می‌کنم. امیدوارم در آینده این اتفاق بیفتد و به سپاهان بروم. در حال حاضر اما تمام تمرکزم روی بازی‌های آینده سایپاست تا بتوانیم با یک جایگاه خوب بهترین عملکرد را داشته باشم. اگر آقای دایی در فصل آینده در سایپا نباشند من هم قطعا از این تیم جدا خواهم شد.


نظـــرات شمـــا