کد خبر: 39005
تاریخ انتشار: جمعه 2 خرداد 1399 - 19:50   22 May 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ بازیکنان و اعضای کادرفنی پارس جنوبی با توجه مشکلات این باشگاه نامه‌ای خطاب به وزیر نوشتند.

 

به گزارش “ورزش بوشهر”، علیرغم اعلام شروع دوباره مسابقات لیگ برتر ، پارس جنوبی آینده‌ای نامشخص را پیش روی خود می‌بیند.

 

مشکلات مالی در کنار مسائل مدیریتی که باعث شده آنها برای تست کرونا، زمین تمرین و البته بلیط حضور در جم با موانعی مواجه باشند، باعث شد تا اعضای فنی و بازیکنان این تیم در نامه‌ای گلایه های خود را مطرح کنند.

 

بسمه تعالی

 

جناب آقای مهندس زنگنه

وزیر محترم نفت

همانطور که مستحضر ید باشگاه پارس جنوبی جم طی چندسال اخیر با حمایت وزارتخانه متبوع جنابعالی و نهاد های زیر مجموعه آن وزراتخانه از لیگ دو به لیگ برتر فوتبال رسید تا مردم شهرهای جنوبی استان بوشهر جدا از بوی گاز ترش و آلودگی بیش از حدهوا بوی فوتبال را استشمام کرده و نشاط اجتماعی در این خطه که جز مسوولیت های اجتماعی وزارت نفت محسوب می شود به معنای واقعی و ازاعماق وجود حس کنند.

جناب آقای مهندس زنگه اما بد نیست بدانید درحال حاضر فوتبال دل مردم محجوب و غیور جم را با وعده هایی که عملی نمی شود به درد آورده است.

با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و تدابیربهداشتی و پروتکل های اعمال شده از سوی ستادملی مبارزه با کرونا برای شروع تمرینات و بازیها لازم است در جریان باشید که باشگاه پارس جنوبی جم نه تنها امکان گرفتن تست های ضروری کرونا را از عوامل و بازیکنان را ندارد بلکه حتی هزینه برگزاری اردوی آماده سازی جهت برگزاری ۹ هفته پایانی لیگ برتر را از آب معدنی تا بلیط پرواز، اجاره محل تمرین،جلوگیری از محرومیت شش بازیکن به دلیل بدهی های انباشته در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و خیلی از مشکلات سخت افزاری دیگر را ندارد.

از آنجایی که شما پدر خانواده بزرگ نفت هستید بهتراست بدانید فرزندان شما درطی ماههای اخیردربدترین شرایط مالی مقابل حریفان متمول و تا دندان مسلح سرخم نکردند تا دل مردم جم و جنوب استان بوشهر شاد شود ولی باشگاه حتی از پرداخت هزینه عمل بازیکن خارجی مصدوم تیم عاجز است تا این مسئله در سطح بین المللی برای نام پارس جنوبی جم بی آبرویی به همراه داشته باشد.

وزیر محترم نفت جناب آقای مهندس زنگنه

ما اعضای کادرفنی ، بازیکنان و سایر عوامل زحمت کش تیم فوتبال پارس جنوبی جم در این شرایط ویژه ازسوی باشگاه و سازمان منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس جنوبی رها شده ایم؛

لذا از جنابعالی تقاضا داریم حتی اگر سیاست وزارتخانه مطبوع شما بر واگذاری این باشگاه درآینده است حداقل این تیم را که طی سالهای اخیربازندگی مردم جم عجین شده را مانند بچه سرراهی رها نکرده و در این ۹ هفته باقی مانده چترحمایتی خودرا به مانندگذشته با تمام مشکلاتی که برای شما وجود داشت نگه دارید.

همچنین قید این نکته ضروری به نظر می رسد؛ چنانچه ظرف حداکثر سه روز اینده هزینه های اولیه از جمله هزینه تست کرونا که قبل از تمرینات و مسابقات الزامی است و همچنین تامین هتل اسکان تامین نشود عملا این تیم شانس رقابت باسایر مدعیان راازدست داده ودر معرض انحلال و سرمایه و امتیاز مالی باشگاه که اموال عمومی و بیت المال محسوب میشود ازبین میرود مضافا بر اینکه تبعات سوء اجتماعی برای ان وزارت خانه محترم دارد.

درهمین راستا از مدیرعامل منطقه ویژه مهندس خرمدل ،استاندارمحترم جناب آقای گراوند،ریئس محترم تربیت بدنی استان جناب آقای بهروزیان فر و مسوولان دلسوز شهری جم خواهشمندیم این تیم را رها نکرده و زنگ خطر سقوط و انحلال تیم را بخاطر سوء مدیریت جدی بگیرند.

درپایان ؛ در سال جهش تولیدبنابه فرموده مقام معظم رهبری اذعان به این نکته که تولید نشاط و شادابی اجتماعی لازمه پیشرفت و جهش در صنعت و اقتصاد است اما متاسفانه این مسئله در ابتدای سال ۹۹ از مردم استان بوشهر دریغ شده است.

 

باتشکر از توجه و پیگیری شما وزیر محترم

کادرفنی پارس جنوبی جم

کلیه بازیکنان پارس جنوبی جم

 کادرپزشکی و تدارکات پارس جنوبی جم


نظـــرات شمـــا

اسداله گفت:
,به نظر من و هر انسان هوشیار و منصفی ،اگر پدیده ای به نام ورزش مفید اجتماع هست باید به تیم پارس جم توجه کافی شود. مضاف بر اینکه هزینه ای استحصال نفت و گاز ،دود و خطرات و آلودگی برای مردم به همراه دارد اما نشاط جوانان این منطقه به فراموشی سپرده میشود و در حکومتی که مبنای انقلاب و اسلام را تبدیل به شعار و عمل کرده ،هیچ‌جای عدالت نیست که جوانان و عموم مردم این چنین مورد بی مهری شدید واقع شوند و هر روز با شوک انحلال تیم عین مادر مرده زجه بزنند. وزیر محترم نفت ،همه تلاشت را برای راه انداختن این تیم استخوان دار بکار ببند. تیمی که انگار خاک جم آنها را با خود عجین کرده و مثل شیر با تیم‌های قدرتمند چنان میجنگد که همه از دیدنش لذت میبرند.
1399/03/03