برنامه بازی های فصل جدید لیگ دسته دوم تا پایان نیم فصل نخست:
برنامه مسابقات هفته نخست لیگ دسته دوم
گروه الف
ایرانجوان بوشهر - محتشم تبریز
نفت و گاز گچساران - آوالان کامیاران
علم و ادب تبریز - ویستا توربین تهران
ملی حفاری اهواز - امید گناوه
مس نوین کرمان - سپیدرود رشت
اسپاد تهران - فولاد نوین اهواز
شهرداری بندرعباس - شهرداری همدان
گروه ب
نفت امیدیه - شاهین بندرعامری بوشهر
نیروی زمینی تهران - شهرداری بندماهشهر
اترک بجنورد - شمس آذر قزوین
پاس همدان - عقاب تهران
شهیدقندی یزد - میلادمهر تهران
شهدای بابلسر - سردار بوکان
مس شهربابک - شهرداری بم
برنامه مسابقات هفته دوم لیگ دسته دوم
گروه الف
محتشم تبریز - ملی حفاری اهواز
آوالان کامیاران - اسپاد تهران
ویستاتوربین تهران - شهرداری بندرعباس
سپیدرود رشت - نفت و گاز گچساران
فولادنوین اهواز - ایرانجوان بوشهر
امید گناوه - علم و ادب تبریز
شهرداری همدان - مس نوین کرمان
گروه ب
شمس آذر قزوین - نفت امیدیه
عقاب تهران - نیروی زمینی تهران
میلادمهر تهران - شهدای بابلسر
شاهین بندرعامری بوشهر - شهیدقندی یزد
شهرداری بم - پاس همدان
شهرداری بندرماهشهر - اترک بجنورد
سردار بوکان - مس شهربابک
برنامه مسابقات هفته سوم لیگ دسته دوم
گروه الف
ایرانجوان بوشهر - آوالان کامیاران
مس نوین کرمان - ویستاتوربین تهران
شهرداری بندرعباس - امید گناوه
اسپاد تهران - سپیدرود رشت
محتشم تبریز - فولادنوین اهواز
ملی حفاری اهواز - علم و ادب تبریز
نفت و گاز گچساران - شهرداری همدان
گروه ب
اترک بجنورد - عقاب تهران
مس شهربابک - میلادمهر تهران
شهدای بابلسر - شاهین بندرعامری بوشهر
نیروی زمینی تهران - شهرداری بم
شمس آذر قزوین - شهرداری بندرماهشهر
نفت امیدیه - شهیدقندی یزد
پاس همدان - سردار بوکان
برنامه مسابقات هفته چهارم لیگ دسته دوم
گروه الف
فولادنوین اهواز - ملی حفاری اهواز
شهرداری همدان اسپاد تهران
آوالان کامیاران - محتشم تبریز
علم و ادب تبریز - شهرداری بندرعباس
ویستاتوربین تهران نفت و گاز گچساران
سپیدرود رشت - ایرانجوان بوشهر
امید گناوه - مس نوین کرمان
گروه ب
شهرداری بندرماهشهر - نفت امیدیه
سردار بوکان - نیروی زمینی تهران
شهیدقندی یزد - شهدای بابلسر
میلادمهر تهران - پاس همدان
شهرداری بم - اترک بجنورد
شاهین بندرعامری - مس شهربابک
برنامه مسابقات هفته پنجم لیگ دسته دوم
گروه الف
اسپاد تهران - ویستا توربین تهران
نفت و گاز گچساران - امید گناوه
ملی حفاری اهواز - شهرداری بندرعباس
محتشم تبریز - سپیدرود رشت
آوالان کامیاران - فولادنوین اهواز
مس نوین کرمان - علم و ادب تبریز
ایرانجوان بوشهر - شهرداری همدان
گروه ب
نیروی زمینی - میلادمهر تهران
پاس همدان - شاهین بندرعامری
نفت امیدیه - شهدای بابلسر
شمس آذر قزوین - شهرداری بم
عقاب تهران - شهرداری بندرماهشهر
مس شهربابک - شهیدقندی یزد
اترک بجنورد - سردار بوکان
برنامه مسابقات هفته ششم لیگ دسته دوم
گروه الف
ملی حفاری اهواز - آوالان کامیاران
امید گناوه - اسپاد تهران
شهرداری همدان - محتشم تبریز
ویستاتوربین تهران - ایرانجوان بوشهر
شهرداری بندرعباس - مس نوین کرمان
سپیدرود رشت - فولادنوین اهواز
علم و ادب تبریز - نفت و گاز گچساران
گروه ب
نفت امیدیه - عقاب تهران
شاهین بندرعامری بوشهر - نیروی زمینی تهران
سردار بوکان - شمس آذر قزوین
میلادمهر تهران - اترک بجنورد
شهدای بابلسر - مس شهربابک
شهرداری بم - شهرداری بندرماهشهر
شهیدقندی یزد - پاس همدان
برنامه مسابقات هفته هفتم لیگ دسته دوم
گروه الف
مس نوین کرمان - ملی حفاری اهواز
اسپاد تهران - علم و ادب تبریز
محتشم تبریز - ویستاتوربین تهران
آوالان کامیاران - سپیدرود رشت
ایرانجوان بوشهر - امید گناوه
نفت و گاز گچساران - شهرداری بندرعباس
فولادنوین اهواز - شهرداری همدان
گروه ب
مس شهربابک - نفت امیدیه
نیروی زمینی تهران - شهیدقندی یزد
شمس آذر قزوین - میلادمهر تهران
عقاب تهران - شهرداری بم
اترک بجنورد - شاهین بندرعامری
پاس همدان - شهدای بابلسر
شهرداری بندرماهشهر - سردار بوکان
برنامه مسابقات هفته هشتم لیگ دسته دوم
گروه الف
ملی حفاری اهواز - سپیدرود رشت
شهرداری بندرعباس - اسپاد تهران
امید گناوه - محتشم تبریز
شهرداری همدان - آوالان کامیاران
ویستاتوربین تهران - فولادنوین اهواز
مس نوین کرمان - نفت و گاز گچساران
علم و ادب تبریز - ایرانجوان بوشهر
گروه ب
نفت امیدیه - شهرداری بم
شهدای بابلسر - نیروی زمینی تهران
شاهین بندرعامری - شمس آذر قزوین
سردار بوکان - عقاب تهران
میلادمهر تهران - شهرداری بندرماهشهر
مس شهربابک - پاس همدان
شهیدقندی یزد - اترک بجنورد
برنامه مسابقات هفته نهم لیگ دسته دوم
گروه الف
نفت و گاز گچساران - ملی حفاری اهواز
اسپاد تهران - مس نوین کرمان
محتشم تبریز - علم و ادب تبریز
آوالان کامیاران - ویستاتوربین تهران
فولادنوین اهواز - امید گناوه
ایرانجوان بوشهر - شهرداری بندرعباس
سپیدرود رشت - شهرداری همدان
گروه ب
پاس همدان - نفت امیدیه
نیروی زمینی تهران - مس شهربابک
شمس آذر قزوین - شهیدقندی یزد
عقاب تهران - میلادمهر تهران
شهرداری بندرماهشهر - شاهین بندرعامری
اترک بجنورد - شهدای بابلسر
شهرداری بم - سردار بوکان
برنامه مسابقات هفته دهم لیگ دسته دوم
گروه الف
ملی حفاری اهواز - شهرداری همدان
نفت و گاز گچساران - اسپاد تهران
شهرداری بندرعباس - محتشم تبریز
امید گناوه - آوالان کامیاران
ویستاتوربین تهران - سپیدرود رشت
علم و ادب تبریز - فولادنوین اهواز
مس نوین کرمان - ایرانجوان بوشهر
گروه ب
نفت امیدیه - سردار بوکان
پاس همدان - نیروی زمینی تهران
شهدای بابلسر - شمس آذرقزوین
شاهین بندرعامری - عقاب تهران
میلادمهر تهران - شهرداری بم
شهیدقندی یزد - شهرداری بندرماهشهر
مس شهربابک - اترک بجنورد
برنامه مسابقات هفته یازدهم لیگ دسته دوم
گروه الف
اسپاد تهران - ملی حفاری اهواز
محتشم تبریز - مس نوین کرمان
آوالان کامیاران - علم و ادب تبریز
شهرداری همدان - ویستاتوربین تهران
سپیدرود رشت - امید گناوه
فولادنوین اهواز - شهرداری بندرعباس
ایرانجوان بوشهر - نفت و گاز گچساران
گروه ب
نیروی زمینی تهران - نفت امیدیه
شمس آذر قزوین - مس شهربابک
عقاب تهران - شهیدقندی یزد
سردار بوکان - میلادمهر تهران
شهرداری بم - شاهین بندرعامری
شهرداری بندرماهشهر - شهدای بابلسر
اترک بجنورد - پاس همدان
برنامه مسابقات هفته دوازدهم لیگ دسته دوم
گروه الف
ملی حفاری اهواز - ویستاتوربین تهران
اسپاد تهران - ایرانجوان بوشهر
نفت و گاز گچساران - محتشم تبریز
شهرداری بندرعباس - آوالان کامیاران
امید گناوه - شهرداری همدان
علم و ادب تبریز - سپیدرود رشت
مس نوین کرمان - فولادنوین اهواز
گروه ب
نفت امیدیه - میلادمهر تهران
نیروی زمینی تهران - اترک بجنورد
پاس همدان - شمس آذر قزوین
شهدای بابلسر - عقاب تهران
شاهین بندرعامری - سردار بوکان
شهیدقندی یزد - شهرداری بم
مس شهربابک - شهرداری بندرماهشهر
برنامه مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم
گروه الف
ایرانجوان بوشهر - ملی حفاری اهواز
محتشم تبریز - اسپاد تهران
آوالان کامیاران - مس نوین کرمان
ویستاتوربین تهران - امید گناوه
سپیدرود رشت - شهرداری بندرعباس
فولادنوین اهواز - نفت و گاز گچساران
شهرداری همدان - علم و ادب تبریز
گروه ب
اترک بجنورد - نفت امیدیه
شمس آذر قزوین - نیروی زمینی تهران
عقاب تهران - مس شهربابک
میلادمهر تهران - شاهین بندرعامری
شهرداری بم - شهدای بابلسر
شهرداری بندرماهشهر - پاس همدان
سردار بوکان - شهیدقندی یزد