کد خبر: 68620
تاریخ انتشار: جمعه 14 مرداد 1401 - 23:58   5 August 2022
ارسال به دوستان
الف الف

مرحله نیمه نهایی جام قهرمانی پیشکسوتان بوشهر

جمعه 14 / 5 / 1401

چمن شماره 2 استادیوم شهید بهشتی بوشهر

 

داوران؛ علی برقندان با کمک حسین غلامی و رضا فرشیان

ناظرین بازی؛ کورش غریبی و عباس شاکر

 

 

  شاهین خلیج فارس 3 - گسار جبری 0

گلها ؛ احمد حسن ابراهیمی (پنالتی)، رضا بازیاری، محمود آرامش

 

اسامی تیم‌ پیشکسوتان شاهین خلیج فارس

سعید حسین پور (محمود بحرینی)

سعید شکوریان

علی مسیگر

غلام زارعی (ایمان دشتی)

نعمت الله تنگستانی پور 

نوذر زارع پور

رضا ابراهیمی (کاپیتان) (حجت مرشدی)

احمد حسن ابراهیمی (محمود آرامش)

مهرداد پورحیدر (علی دریس)

رضا بازیاری 

علی خدری (سهراب بختیاری آزاد )

 

 

اسامی تیم پیشکسوتان گسار جبری

داریوش وحدتی

ایمان کاظمی

کریم فائقیان (احسان بند امیری)

سعید طیاری (‌ کاپیتان )

عباس راموز 

ابراهیم ( آکا ) مشایخ

سلمان حاجیدانی (رحیم فائقیان)

رضا محمودی ( محمد حسن خسروی)

داریوش ایزدپناهی 

حسن شهابی (نبی ناجی)

اصغر هندراوی

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی شاهد بازی دو تیم شاهین و گسار بودیم که همیشه بازیهای این دو تیم از هیجان خاصی برخوردار بوده، تیم پُر مهره شاهین به رهبری ایساوندی مربی خوشنام خود با کمک سهراب بختیاری آزاد مغز متفکر نیمکت در جدال با تیم گسار از محله فوتبال خیز جبری با هدایت مربی کهنه کار خود حمید هاشمی رو به روی هم قرار گرفتند. تیم گسار در 15 دقیقه ابتدایی فوتبال قابل قبولی ارائه داد و موقعیت هایی هم داشت. تا اینکه کم کم تیم شاهین بر بازی مسلط شد. سانتر احمد حسن ابراهیمی در دقیقه 20 به پشت دفاع گسار با بی احتیاطی خطای مدافع گسار بر روی بازیاری همراه شد و شاهین را صاحب پنالتی کرد که احمد حسن ابراهیمی بر خلاف جهت دروازه بان گسار گل اول بازی را به ثمر رساند. در ادامه دو تیم صاحب موقعیت هایی شدند که ره به جایی نبردند و نیمه اول با همان تک گل خاتمه یافت.

در ابتدای نیمه دوم گسار با سه تعویض همزمان سعی در جبران گل خورده و از آن طرف تیم شاهین با آوردن دو چهره جوانتر سعی در کنترل بازی داشت. همکاری دو مهره کلیدی شاهین احمد حسن ابراهیمی و رضا بازیاری در این بازی عالی بود. گسار که در آستانه حذف شدن بود بر حملات خود افزود اما در مقابل مدافعین و دروازه بان شاهین نتیجه ای در بر نداشت. تیم شاهین با تعویض های به موقع خود جان تازه ای گرفت. ایمان دشتی با استارت های خود 2 بار در موقعیت گلزنی قرار گرفت که با بدشانسی هر دو شوت وی به تیر عمودی سمت راست دروازه برخورد کرد و گل نشد ، در دقایق تلف شده تیم شاهین 2 گل دیگر به ثمرساند. و بازی با نتیجه عجیب 3 بر صفر به سود شاهین پایان رسید. 

لازم به ذکر هست که تیم شاهین نسبت به دیدارهای قبلی خود که انتظارات را برآورده نکرده بود بهتر ظاهر شد. و تیم شایسته گسار با تغییرات و جابه جایی های مداوم در زمین هم به نتیجه ای نرسید و در این مرحله از بازیها حذف شد. 

تا شاهد نبرد حیثیتی و همیشه جذاب بین دو تیم برتر فوتبال بوشهر ایرانجوان و شاهین در فینال این دوره از بازیهای پیشکسوتان باشیم.

ایرانجوانی که در این دوره از بازیها پر قدرت ظاهر شده و شاهینی که کم کم متحول شد و به فینال رسیدند.

                        

📸 گزارش و عکس: عباس کرامتی


نظـــرات شمـــا