کد خبر: 10569
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 اردیبهشت 1397 - 08:00   29 April 2018
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: هافبک بوشهری تیم فوتبال استقلال‌خوزستان می‌گوید گلش به صنعت را دلفی زده نه او.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"، سلمان بحرانی مهاجم تیم فوتبال استقلال‌خوزستان درباره گلزنی‌اش در مقابل صنعت نفت می‌گوید: من وقتی در موقعیت گلزنی قرار داشتم به جای آنکه توپ را بزنم پای یونس دلفی را زدم مثل برنامه کودک فوتبالیست‌ها که سوباسا اوزارا پایش را به پای تارو میوسوکی گیر داد و او توپ را گل کرد!


وی افزود: من بعد از آن صحنه به سمت داوری رفتم و به آنها گفتم که این گل را به نام یونس دلفی ثبت کنند اما فکر می‌کنم چون همه بیشتر به شادی گل من توجه داشتند داور فکر کرد که من آن توپ را گل کرده‌ام.


او در مورد شرایط استقلال‌خوزستان و گریختن از سقوط هم گفت: ما از نیمه دوم لیگ عملکردمان خوب بود البته مشکلات مالی تا آخرین روز با استقلال‌خوزستان همراه بود و کاری نمی‌شود کرد دیگر. فوتبالیست‌های ایرانی انگار این شرایط بد جزیی از زندگی‌شان شده و دیگر کم‌کم به این موضوع عادت کرده‌اند اما اگر ما عادت کرده باشیم، خانواده‌هایمان که عادت نکرده‌اند. از مسئولین خواهش می‌کنیم که به این موضوعات و مشکلات رسیدگی کنند تا دیگر استقلال‌خوزستان در فصل آینده با شرایط بد فصل را آغاز نکند. ما فصل گذشته بهترین بازیکنان را در این تیم داشتیم ولی با بی‌توجهی تمام آن بازیکنان خوب یک به یک از تیم جدا شدند.


بحرانی در پایان در مورد ماندن یا رفتنش از استقلال‌خوزستان می‌گوید: قراردادم که تمام شده است اما باید ببینم شرایط چطور است، اگر به مانند دو فصل گذشته باشد که نه، مطمئنا می‌روم اما اگر اوضاع مالی خوب باشد نه فقط من بلکه اکثر بازیکنان در این تیم خواهند ماند./ورزش سه


نظـــرات شمـــا