کد خبر: 19650
تاریخ انتشار: جمعه 11 آبان 1397 - 19:30   2 November 2018
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: سرمربی تیم پارس جنوبی جم می‌گوید تیمش قبل از شروع بازی و با چینش داوری مقابل سپیدرود رشت شکست خورده است.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ مهدی تارتار بعد از شکست مقابل سپیدرود رشت در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و گفت: به تیم سپیدرود و هوادارانشان تبریک می‌گویم. به چینش داوری اعتراض داشتیم و اصرار به استفاده از داور با تجربه در این جو داشتیم و ما قبل از شروع بازی باختیم. در صحنه پنالتی هر چقدر بررسی کردیم نفهمیدیم چه اتفاقی افتاد. ما وقتی باختیم که داور کم تجربه برای این دیدار انتخاب کردند. در دوصحنه برای ما پنالتی رخ داد. در یک صحنه توپ به دست بازیکن سپیدرود برخورد کرد و در یک صحنه هم روح‌الله سیف‌اللهی را سرنگون کردند که داور به راحتی از آنها گذشت. امیدواریم شرایط فوتبال ایران درست شود اما با این وضعیتی که کار پیش می‌رود بعید است این اتفاق بیفتد.


سرمربی پارس جنوبی در مورد درگیری که بین کادرفنی دو تیم به وجود آمد، گفت: مهم نیست در جریان بازی چه اتفاقی می‌افتد. مربیان تحت فشار هستند و اهمیتی ندارد.


تارتار در مورد اینکه نمایش نه چندان خوب تیمش مقابل سپیدرود، گفت: ‌مهمترین فاکتور برای فوتبال بازی کردن و انجام پاس زمین مساعد است. زمینی که چمن مصنوعی است باید گرانول کمتری داشته باشد. وقتی زمین این شرایط را دارد انجام بازی سخت است. بارش باران هم به وضعیت زمین اضافه شد تا کار سخت تر شود. سپیدرود نیاز مبرم به سه امتیاز داشت و جانانه جنگیدند. در نیمه اول ما بهتر بودیم اما در نیمه دوم آنها بهتر بودند. برای پاس دادن نیاز به یک زمین خوب است و در شرایطی که زمین بد باشد نمی‌توان کار خاصی کرد.


وی در مورد شرایط مالی پارس جنوبی، گفت: ما تیم نفتی هستیم و با قانونی که وجود دارد نمی‌توانیم در لیگ برتر هزینه کنیم. دست مسئولان ما بسته است و اگر با همین شرایط پیش برویم آینده روشن نخواهد بود. صبای قم، نفت تهران و راه آهن را ببینید که بعد از عدم حمایت چه اتفاقی برایشان افتاد. نفت تهران منحل شد. اگر پول نباشد رفته رفته تیم‌ها ضعیف‌تر می‌شوند و در جدول پائین‌تر می‌آیند.