کد خبر: 19825
تاریخ انتشار: دوشنبه 5 آذر 1397 - 09:20   26 November 2018
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: عضو شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: تداوم صدرنشینی تیم شاهین در لیگ دسته یک فوتبال کشور نیازمند حمایت جدی و تاثیرگذار مسئولان است.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ عبدالخالق برگرزاده در نشست بررسی وضعیت تیم فوتبال شاهین بوشهر افزود: شاهین بوشهر با فراز و نشیب های فروانی که در چند سال اخیر دیده اکنون به وضعیت مطلوب خود نزدیک می شود.
وی بیان کرد: این تیم در سایه وحدت و همدلی پارسال پس از گذشت نزدیک به 10 سال صعودی شیرین برای هواداران رقم زد که تکرار این صعود برای رسیدن به سطح اول فوتبال کشور حمایتی همه جانبه را می طلبد.
برزگرزاده ادامه داد: بوشهر با سابقه تاریخی در فوتبال به حق شایسته داشتن تیمی در لیگ برتر است که تحقق این مهم بدون شک بار دیگر روحیه شادابی و نشاط سال های حضور شاهین در لیگ برتر را در بین فوتبال دوستان این شهر زنده می کند.
وی گفت: در این راستا از شهرداری بوشهر انتظار می رود با حمایت های خود از مجموعه شاهین بوشهر و بویژه مدیرعامل و سرمربی جوان و خوش فکر تیم زمینه تداوم پیروزی های آنها را فراهم کند.
برزگرزاده افزود: یکی از ابزارهای مهم و کارساز در موفقیت تیم های فوتبال وجود پشتوانه مردمی و هوادارانی پرشور است که شاهین بوشهر بواسطه قدمت طولانی اش از این ظرفیت بخوبی برخوردار است.
وی با اشاره به دیدار روز یکشنه شاهین و مس رفسنجان اظهارداشت: انتظار می رود هواداران پرشور تیم شاهین همچون سایر بازی ها با حضور حداکثری خود زمینه تداوم حضور شاهین در جمع مدعیان صعود را فراهم کنند.

منبع: ایرنا

 


نظـــرات شمـــا