کد خبر: 19844
تاریخ انتشار: سه شنبه 6 آذر 1397 - 22:00   27 November 2018
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: بازیکنان پارس جنوبی جم که با وعده پرداخت مطالبات پیش از دیدار برابر ذوب آهن مواجه شده بودند، بعد از خلف وعده صورت گرفته در تمرین امروز حاضر نشدند.

  به گزارش "ورزش بوشهر"، همانند چند فصل اخیر فوتبال ایران همچنان درگیر مسائل مالی باشگاه‌ها و مطالبات بازیکنان است و این مساله اینبار به اردوگاه پارس جنوبی رسیده و بازیکنان این تیم امروز به دلیل عدم پیگیری مطالبات‌شان توسط مسوولان حاضر به تمرین نشدند.


بازیکنان پارس جنوبی جم که از فصل گذشته همچنان درگیر مشکلات مالی و مطالبات خود با باشگاه هستند، بعد از اینکه طی هفته‌های اخیر با پادرمیانی مهدی تارتار از تصمیم خود مبنی بر اعتصاب گذشتند، امروز با حضور در استادیوم تختی جم و جلسه‌ای کوتاه اعلام کردند تا زمان مشخص شدن مطالبات خود در تمرین حاضر نخواهند شد و بعد از دقایقی این مجموعه را ترک کردند.


بهرام رضاییان مدیرعامل پارس جنوبی چندی پیش و در آستانه بازی با ذوب آهن که با تصمیم بازیکنان مبنی بر اعتصاب همراه بود به آنها وعده داده بود بعد از این بازی مشکلات برطرف خواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد مصائب ادامه دار مالی باشگاه‌ها با بازیکنان در فوتبال ایران به معضلی غیرقابل حل تبدیل شده است.


نظـــرات شمـــا