کد خبر: 22230
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 بهمن 1397 - 22:10   19 February 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: مدافع چپ پارس جنوبی جم که نمایش موفقی طی دیدارهای اخیر و خصوصا بازی رفت دو تیم از خود به جا گذاشته بود، در بازی فردا قادر به همراهی این تیم مقابل استقلال نخواهد بود.

 به گزارش "ورزش بوشهر"، محمد ستاری، مدافع چپ پارس جنوبی که در نیم فصل با حضور در تمامی دیدارها، باثبات‌ترین بازیکن لقب گرفت، به دلیل مصدومیت طی سه بازی اخیر غایب بوده و باید دید در بازی مقابل استقلال قادر به همراهی این تیم خواهد بود یا خیر.


این بازیکن که در نیم فصل اول در 15 بازی لیگ و 2 بازی جام حذفی برای پارس جنوبی جم به میدان رفته، طی سه بازی اخیر به دلیل مصدومیت غایب بوده است. او که در بازی رفت دو تیم در جم نمایش موفقی از خود به جا گذاشته بود و در دو فاز دفاعی و تهاجمی عملکرد درخشانی برابر استقلال از خود به جا گذاشته بود، وضعیت نامشخصی برای حضور در این بازی خواهد داشت و مهدی تارتار امیدوار است شرایط برای در اختیار گرفتن او را داشته باشد.


ستاری که با جدایی از ذوب آهن اصفهان و حضور در پارس جنوبی، توانسته بود اعتماد را در سمت چپ دفاعی زردپوشان به خود جلب کند، با استمرار جالب توجه در ترکیب این تیم، در فاز دفاعی به مهره‌ی قابل اعتماد این تیم تبدیل شده بود. او با همکاری مناسب با حمله وران سمت چپ دفاعی این تیم، شرایط را برای دستیابی به امتیاز برای پارس جنوبی را شکل داده بود و اکنون به دلیل مصدومیت وضعیت نامشخصی برای جدال در آزادی و برابر استقلال خواهد داشت و باید دید در نهایت قادر خواهد بود در این بازی حاضر شود یا خیر.


نظـــرات شمـــا