کد خبر: 22255
تاریخ انتشار: یکشنبه 5 اسفند 1397 - 11:40   24 February 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: دوره مربیگری فوتبال درجه B آسیا به میزبانی بوشهر و در ورزشگاه شهید بهشتی از روز دوشنبه ششم اسفند ماه آغاز میگردد..

  به گزارش "ورزش بوشهر"؛ دوره مربیگری فوتبال درجه B آسیا میزبانی بوشهر و در ورزشگاه شهید بهشتی از روز دوشنبه ششم اسفند ماه آغاز میگردد.

مسعود پالیزدان رییس کمیته آموزش ، درخصوص برگزاری این دوره گفت: خوشبختانه دوره مربیگری و با حضور چهره های آشنا از فوتبال استان و استانهای همجوار آغاز شده . مدرسی این دوره بر عهده نادر عربی مدرس بین المللی afc و حمید معماری در این امر به ایشان کمک خواهد نمود .

وی ادامه داد: برای برگزاری این کلاس حدود 16 ماه رایزنی کردیم که مربیان استان و علاقه مندان در بستر مناسبی و با کمترین هزینه بتوانند در این دوره ها شرکت کنند و مجبور به گذراندن دوره در استانهای دیگر نباشند .

ایشان افزود :این دوره مربی گری شامل دو پارت 10 روزه است که از تاریخ 7 اسفند تا 17 همین ماه و پارت دوم در فروردین ماه سال آینده برگزار می گردد.

پالیزدان اظهار داشت :کمیته آموزش در راستای رشد و گسترش علم به روز فوتبال و همچنین ایجاد بستر مناسب برای علاقمندان اقدام به برگزاری دوره های مختلف آموزشی می کند. در این میان استفاده از مدرسان با تجربه نیز باعث خواهد شد تا زمینه رشد و آموزش شرکت کنندگان فراهم شود.

رییس کمیته آموزش در پایان ضمن تشکر پشتیبانی و حمایتهای مادی و فکری متولی فوتبال استان گفت : بی انصافی است اگر از زحمات و حمایتهای تمام وقت محمد نجفی صحبتی نکنیم و از همینجا از ایشان بابت همه زحمات ، کمال تشکر را دارم .


نظـــرات شمـــا