کد خبر: 22266
تاریخ انتشار: دوشنبه 6 اسفند 1397 - 22:00   25 February 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: تیم های شاهین و آلومینیوم بازی فوتبال غیر تاکتیکی و بسیار زشتی ارائه کردند.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ عبدالله ویسی روز دوشنبه پس از تساوی صفر بر صفر تیمش برابر آلومینیوم اراک در جمع خبرنگاران افزود: در این دیدار آنها بیشتر به دنبال این بودند تا از طریق ضربه های ایستگاهی و ارسالی به گل دست پیدا کنند که این رویکرد برای هیچکدام از تیم ها جواب نداد.

وی بیان کرد: با توجه به شکست رقیبان چنانچه امروز پیروز می شدیم شرایط بسیار مطلوبی در جدول پیدا می کردیم.

ویسی ادامه داد: شاید بازیکنان شاهین از این جهت که در بازی های خانگی محکوم به برد هستند زیر فشار قرار می گیرند.

وی افزود: همان طور که تیم شاهین نتیجه مساوی بازی خانگی برابر تیم شهرداری ماهشهر را در بازی تیم ریحان البرز جبران کرد باید تساوی مقابل تیم آلومینیوم اراک را در بازی تیم خونه به خونه جبران کند.

ویسی یادآور شد: زمین بد مسابقه، باد و آگاهی یافتن بازیکنان از نتیجه سایر تیم ها از جمله

دلایلی بود که باعث شد بازیکنان تیم شاهین امروز در مقابل آلومینیوم اراک بازی خوبی ارائه نکنند.

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: امروز حتی یک ضربه در چارچوب نیز نداشتیم که این نشان از روز ضعیف این تیم در بازی خانگی بود.

وی در ارتباط با میزان دریافتی بازیکنان شاهین بوشهر گفت: بازیکنان بطور میانگین بین 44 تا 55 درصد قرارداد خود را دریافت کردند که از این حیث شرایط بسیار مطلوبی داریم.

ویسی ادامه داد: با توجه به شرایط خاص اقتصادی حاکم بر کشور این میزان پرداختی به بازیکنان بسیار منصفانه است و بی عدالتی است که نسبت به این میزان پرداختی معترض باشیم.


نظـــرات شمـــا