کد خبر: 24832
تاریخ انتشار: سه شنبه 11 تیر 1398 - 20:05   2 July 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ از لیگ از ورزشگاه شهید مهدی بازدید کرد.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ بهروزیان فرد مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، محمد نجفی رییس هیات فوتبال استان و سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در نشست هماهنگی و آماده سازی ورزشگاه شهید مهدوی تنگک جهت میزبانی بازیهای خانگی شاهین شهرداری بوشهر در لیگ برتر صحبتهای کردند.

 

بهروزیان فرد: آماده سازی ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برای یک میزبانی شایسته.

به دلیل اهمیت فوتبال در بوشهر و ارزشی که ما برای این خواسته مردم قائلیم اصرار داشتیم جز اولین استانها در خدمت دوستان باشیم. ورزشگاه شهید مهدوی نوساز است و تا به امروز در لیگ برتر استفاده نشده. مسلما کمبودهایی هست که بعد از بازی اول و دوم نمایان می شود. به دنبال ان هستیم که نواقص کوچک و کم را به صفر برسانیم .

نجفی : اطمینان می دهیم ورزشگاه برای میزبانی به بهترین شکل مهیا می‌شود . استان بوشهر در 22 روز ورزشگاه ساحلی رو ساخت. رفع نواقص مهدوی برای مدیریت این استان سخت نیست.

 

فتاحی : تلاش ما این است اغتشاشگران را حذف کنیم

ورزشگاه بازدید شد و مشکلات کوچکی هست که عنوان شد و ریز مسائل مشورت شد. برای رفع نواقص باید از همین امروز دست بکار شویم از لحاظ زمان در مضیقه هستیم. در این جلسه سهیل مهدی مسئول فنی و توسعه سازمان لیگ و نماینده AFC در صدور مجوز حرفه ای باشگاهها، حسین حمیسی رییس حراست فدراسیون فوتبال، مقیمی مسئول امور باشگاههای وزارت ورزش و جوانان و نجفی رئیس هیئت فوتبال استان حضور داشتند.

  

  

  

  

  


نظـــرات شمـــا