کد خبر: 30625
تاریخ انتشار: سه شنبه 17 دی 1398 - 18:08   7 January 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ مهاجم اسبق تیم‌های استقلال و پیکان ضمن خشنودی از پیوستن به شاهین بوشهر ابراز امیدواری کرد که بتواند به این تیم کمک کند.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"، اسماعیل شریفات مهاجم اسبق باشگاه استقلال روز گذشته از تیم پیکان جدا شد و طی قراردادی به شاهین بوشهر پیوست، تا یک‌بار دیگر فوتبال را در مناطق جنوبی ایران دنبال کند.

 

 شریفات در خصوص این انتقال گفت: «به‌هرحال با توجه به پتانسیلی که در تیم شاهین بوشهر دیدم تصمیم گرفتم به این تیم اضافه شوم تا بتوانم به این تیم کمک کنم و آرزو دارم که شاهین بتواند از خطر سقوط نجات یابد.»

 

او در ادامه افزود: «در نیم‌فصل دوم قطعاً شرایط بازی‌ها سخت‌تر خواهد شد اما بااین‌حال من باز هم نسبت به این تیم و کادر فنی و بازیکنانش امیدوارم که روزهای به‌مراتب بهتری را برای طرفداران شاهین بوشهر رقم بزنیم. این را هم فراموش نکیند ما هواداران بی‌نظیری داریم که در تمام شرایط یک‌لحظه پشت ما را خالی نمی‌کنند. ضمن اینکه وضیعت تیم‌ها در لیگ طوری است که با دو تا سه برد همه‌چیز تغییر می‌کند.

 

 وی با اشاره به اینکه خودش اهل جنوب ایران است تصریح کرد: «من همیشه عرق خاصی به تیم‌های خطه جنوب و زادگاهم داشته‌ام و در این مورد هم این قضیه تأثیر بسیار زیادی در پذیرش دعوت شاهین بوشهر داشت.»

 

شریفات در پایان با تشکر از تیم سابق خود اظهار داشت: «همین‌جا جا دارد که از مدیران باشگاه پیکان مخصوصاً آقای شیعی تشکر لازم را داشته باشم که در نهایت آرامش و بدون هیچ کدورتی با انتقال من موافقت کردند که واقعاً از آن‌ها ممنون هستم.»


نظـــرات شمـــا