کد خبر: 31697
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 بهمن 1398 - 19:50   4 February 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ بازیکنان پارس جنوبی با توجه به مشکلات اخیر خود تصمیم گرفتند برابر سایپا به میدان نروند.

به گزارش “ورزش بوسهر”، در شرایطی که قرار بود ابتدای این هفته با توجه به پرداختی صورت گرفته، بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان پارس به آنها پرداخت شود، این موضوع شکل نگرفت تا آنها طی روزهای اخیر با اعتصاب جمعی در تمرینات حاضر نشوند.

 

اکنون در تازه ترین تصمیم شکل گرفته، آنها با انتشار بیانیه‌ای مدعی شدند که برابر سایپا حاضر نخواهند شد:

 

بسمه تعالی

 

هواداران وفادار، نجیب و شریف باشگاه بزرگ پارس جنوبی جم

 

ما بازیکنان ، کادر فنی ،پزشکی و تدارکات پارس جنوبی جم در یک سال اخیر ، علی رغم عدم انجام تعهدات و وعده های داده شده به امید حفظ و ارتقا جایگاه تیم فوتبال پارس جنوبی جم و با امید به خوشحال کردن شما عزیزان همراه و کنار مردم شهر جم بودیم .

 

با تخصیص بودجه اخیر به باشگاه پارس جنوبی جم انتظار تسریع در پرداخت ها و ایجاد انگیزه در بازی شش امتیازی مقابل سایپا را داشتیم تا بتوانیم دوباره باعث شادی شما شویم.

 

  متاسفانه در کمال ناباوری اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از واریز بودجه مصوبه به این باشگاه به بهانه های گوناگون امتناع می ورزد این درحالیست که هر دو سهمیه استان بوشهر درلیگ برتر در شرایط سختی بسر می برند و نیاز به وفاق استانی دارند.

 

 ازهمین روی ما بازیکنان ، کادرفنی ،پزشکی تدارکات بعداز استعفا مدیرعامل موقت و سرپرست باشگاه به نشانه اعتراض برای احقاق حق خودمان و هواداران دلسوز و متعصب باشگاه بزرگ پارس جنوبی جم از ادامه تمرینات خودداری کرده و در دیدار پیش روی مقابل سایپا حاضرنخواهیم شد تا شاید تلنگری باشد برای مسوولانی که برای نشاط اجتماعی و همدلی خانواده بزرگ ورزش در آستانه دهه مبارک فجر ارزشی قایل نیستند .


نظـــرات شمـــا