کد خبر: 31827
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 اسفند 1398 - 15:34   26 February 2020
ارسال به دوستان
الف الف

مهرداد کریمیان مربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در کنفراس خبری پیش از دیدار با فولاد گفت:

 

به گزارش ورزش بوشهر، مهرداد کریمیان در نشست خبری پیش از دیدار شاهین شهرداری بوشهر و فولاد خوزستان گفت: بازی بسیار سختی با تیم فولاد داریم که واقعا تیمی قابل احترام و منطقی است. با توجه به روند بسیار خوبی که تیم ما با 3 برد پیاپی داشت، شرایط خوبی از نظر روحی روانی داریم. باشگاه هم خوب رسیدگی کرده و پاداش های به موقعی پرداخت شده است. فکر می کنم بازی بسیار خوبی را می توانیم مقابل فولاد برگزار کنیم. متاسفانه برخی بازیکنان ما مصدوم هستند و تعدادشان زیاد است. اما بازیکنان خوب و با انگیزه ای که در این هفته عالی تمرین کرده اند، می توانند فردا به تیم ما کمک کنند. انشاالله دست پر برگردیم و دل مردم بوشهر را از این بابت شاد کنیم.

 

کریمیان در مورد دلایل موفقیت شاهین در نیم فصل دوم گفت: یارگیری خوبی در نیم فصل در جهت تقویت تیم داشتیم و همچنین تلاش همه بازیکنان خیلی به ما کمک کرد . روند صعودی آقای میشو با بدنسازی خوب و کار فنی به دست آمد. تیم ما از نظر انگیزشی شرایط بسیار خوبی پیدا کرد و این منجر به نتایج خوب شد.

 

وی درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا در برگزاری رقابت های لیگ گفت: من خیلی جدی می خواستم به این موضوع بپردازم. فکر می کنم در این شرایط سازمان لیگ باید یک نگرش دقیق تر نسبت به این موضوع داشته باشد مخصوصا تیم های مهمان. چون شرایط حمل و نقل عمومی ایجاب می کند و باشگاه ها معمولا وسیله اختصاصی برای سفر ندارند. ما هم با اتوبوس به اهواز آمده ایم. این رفت و آمدها می تواند خیلی تاثیرگذار باشد. وضعیت اسکان هم مهم است که دقیق باشد در حالی که ما آنقدر مطمئن نیستیم که از این ویروس در محل اسکان مان در امان باشیم. شرایط سختی است و نمی دانم چطور سازمان لیگ واقعا مصر است بازی ها برگزار شود. آنها باید جوابگو باشند. ولی فکر می کنم در این شرایط مثل تمامی مردم که دارند پیشگیری می کنند، این مسئله برای بازیکنان و کادر فنی تیم ها نیز وجود دارد. می تواند خیلی خیلی جدی بشود اگر در ورزشکارها اپیدمی شود. خیلی بهتر است که بازی ها تا زمان پایدار شدن اوضاع، متوقف شود.

 

مربی تیم شاهین شهرداری بوشهر در مورد فاصله زمانی زیاد دیدار قبلی این تیم با بازی پیش رو گفت: در این وقفه توانستیم بازی دوستانه خوبی برگزار کنیم. مصدومیت ها هم تا حدودی رفع شد و آن چنان لطمه ای به ما نزد.

 

کریمیان درباره پاداش های پرداخت شده نیز اضافه کرد: خوشبختانه مدیریت باشگاه، شورای شهر و شهردار کمک کردند و 50 درصد قرارداد بازیکنان و کادر فنی پرداخت شده است. شرایط نرمالی هست و با توجه به نتایج خوب ما، باشگاه هم پاداش ها را به موقع پرداخت کرده است. انشاالله همین روند را ادامه دهیم تا از خطر سقوط تا جایی که امکان دارد، رهایی پیدا کنیم.

 

کریمیان در پایان گفت: محرومی نداریم ولی چند مصدوم کلیدی داریم. کاپیتان تیم آقای صارمی مصدوم است، بحرانی، احمدی و محمودی را هم به دلیل مصدومیت نداریم. یکی دو مورد هم سرماخوردگی جزئی داشتند. شاید قبلا می توانستیم سرماخوردگی ها را در اردوی تیم کنترل و درمان کنیم ولی الان یکی از معضلاتی که ویروس کرونا دارد، این است که نمی توانیم از سرماخوردگی ها ساده بگذریم.


نظـــرات شمـــا