کد خبر: 31831
تاریخ انتشار: پنج شنبه 8 اسفند 1398 - 19:01   27 February 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: فولاد بهتر از ما بازی کرد و استحاق کسب سه امتیاز را داشت.

 

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ میشو کریستیچوویچ در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر خارج از خانه شاگردانش مقابل فولاد خوزستان گفت: فولاد تیم بهتری  از ما بود و استحقاق این برد را داشت. بعد از گلی که دریافت کردیم، شروع به انجام بازی خودمان کردیم. نمی‌دانم چرا، ولی در دیدار امروز کمی با ترس بازی کردیم. فولاد روی حرکت از جناحین و کرنرها برنامه داشت و در آخر هم به گل رسید. اگر بخواهم صادقانه بگویم، فولاد مستحق این برد بود.

 

وی در پاسخ به این سوال که در بین دو نیمه چرا دیر به رختکن رفت؟ گفت: چند دقیقه به بازیکنان زمان می‌دهم تا با هم حرف بزنند و آرام شوند و سپس به رختکن می‌روم و دلیل دیر رفتن به رختکن در بین دو نیمه همین بود.

 

کریستیچوویچ درباره انجام بازی امروز بدون حضور تماشاگران گفت: فوتبال بدون هوادار، فوتبال نیست و هیچ جذابیتی ندارد، اما شرایطی که وجود دارد، یک موضوع پیچیده است که من نمی‌توانم درباره آن مشاوره بدهم. به هر حال معتقدم فوتبال بدون تماشاگر جذابیت ندارد اما در نهایت سلامتی مهمترین مسئله در دنیا است و باید به آن توجه شود.

 

وی در پایان درباره شانس بقای شاهین گفت: مجموعه باشگاه شاهین به کمک بازیکنان و دیگر اعضای تیم کار بزرگی در چهار دیدار اخیر انجام داده است، ولی باید قبول کنیم که کیفیت لازم همچون سپاهان و فولاد و ... را ندارد و به اندازه بقیه هم خرج نکردیم. انشاالله که بتوانیم این کار را انجام بدهیم و به هدف‌مان برسیم./تسنیم


نظـــرات شمـــا