کد خبر: 39032
تاریخ انتشار: جمعه 16 خرداد 1399 - 21:45   5 June 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر‌؛ میشو کریستیچویچ، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که خانواده‌اش برای ماندن در خانه به او فشار می‌آورند.

  

به گزارش "ورزش بوشهر"‌؛ میشو کریستیچویچ درباره زمان بازگشت خود به ایران برای حضور در تمرینات تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: من هنوز در خانه هستم. پروازهای کرواسی به آلمان آغاز شده و چندین روز است که کسی در کشور ما به کرونا مبتلا نشده است. تیم در اردوی تهران حضور دارد و من هر روز، برنامه تمرینی برای تیم ارسال می‌کنم.

 

وی درخصوص عدم بازگشت خود به ایران و اعتراض برخی باشگاه‌ها به ادامه مسابقات لیگ برتر فوتبال به تسنیم گفت: مشکل این است که خانواده‌ام مرا تحت فشار می‌گذارند که در خانه بمانم. فکر می‌کنم فدراسیون فوتبال مسابقات را متوقف می‌کند. همیشه سلامتی از همه چیز مهم‌تر است و اینکه در خانه نمانم، برای من خیلی سخت است. فکر می‌کنم بهتر است مسابقات به تعویق بیفتد یا اینکه بازی‌ها از ابتدا آغاز شوند.

 

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر درباره نشستش با مدیران این باشگاه تصریح کرد: من با مدیرعامل باشگاه جلسه‌ای داشتم، اما به نتیجه مشخصی نرسیدیم. مسئولان باشگاه شاهین از من می‌خواهند که به ایران بیایم، اما خانواده‌ام می‌خواهند که در خانه بمانم. مشکلم فقط سلامتی و تعداد افراد مبتلا به کروناست و این شرایط واقعاً سخت است. ما باید در روزهای آینده با هم صحبت کنیم./تسنیم


نظـــرات شمـــا