کد خبر: 41062
تاریخ انتشار: پنج شنبه 29 خرداد 1399 - 18:08   18 June 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ رئیس مجمع هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با توجه به تعامل مناسب رئیس هیات فوتبال استان بوشهر با ساختار ورزش ، آینده درخشانی برای فوتبال این استان پیش بینی می‌شود.

   

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ رئیس مجمع عمومی هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با انجام اقدام‌های مهم زیرساختی، آینده درخشانی برای فوتبال استان پیش بینی می‌شود.

 

احمد بهروزیان فر روز پنجشنبه در مجمع عمومی هیات فوتبال استان بوشهر افزود: اقدام‌های زیرساختی انجام شده در مدت 6 سال گذشته در حوزه ورزش در این استان، سبب ارتقای امکانات مورد نیاز ورزش فوتبال در استان شده است.

 

وی بیان کرد: این شرایط سبب شده تا فوتبال استان بوشهر مسیر رشد خود را بپیماید و جایگاه خوبی در سطح کشور داشته باشد.

 

رئیس مجمع عمومی هیات فوتبال استان بوشهر اضافه کرد: افزایش زمین چمن مینی فوتبال از ۲۰به ۲۹۶ زمین و چمن بزرگ فوتبال از ۴۹ به ۸۹ زمین بخشی از اقدام‌های انجام شده در راستای تقویت زیرساخت‌های فوتبال در این استان بوده است.

 

بهروزیان فر ادامه داد: در این عرصه سعی بر این بوده که با توجه به یک سری شاخص‌ها، عدالت در توزیع اعتبارات رعایت شود و نتیجه آن خانه تکانی استان بوشهر برای داشتن امکاناتی بیشتر در عرصه ورزش فوتبال بوده است.

 

وی بیان کرد: حضور رئیس جدید هیات فوتبال استان بوشهر به فال نیک گرفته می‌شود و تا زمانی که در چارچوب قانون و اساس نامه هیات فوتبال استان‌ها، گام برمی‌دارد از حمایت اداره ورزش و جوانان استان بهره‌مند خواهد بود.

 

رئیس مجمع هیات فوتبال استان بوشهر یادآور شد: با توجه به تعامل مناسب رئیس هیات فوتبال استان با اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و اداره‌های شهرستانی ورزش و جوانان و هیات‌های شهرستانی فوتبال، آینده درخشانی برای فوتبال استان بوشهر پیش بینی می‌شود.


نظـــرات شمـــا