کد خبر: 41064
تاریخ انتشار: دوشنبه 2 تیر 1399 - 22:30   22 June 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ داور فوتبال کشورمان گفت: خوشبختانه با توجه به تمرینات انفرادی داوران، آسیب‌دیدگی در این بخش نداشتیم.

  

به گزارش ورزش بوشهر، محمدحسین زاهدی فر درباره شروع فوتبال و شهرهایی که در وضعیت قرمز قرار دارند، اظهار داشت: ما باید به نوعی خودمان را با شرایط موجود وفق دهیم. فوتبال هم یک صنعت است، شاید در کشور ما این گونه نباشد اما خیلی از جوامع صنعت شان بر اساس فوتبال می‌چرخد.

 

وی افزود: باید با تغییر قوانین و مقررات خودمان را با این شرایط وفق دهیم. شرایط سخت است چون قبلا چنین چیزی نبوده و حتی پیش بینی نمی کردیم این اتفاقات رخ دهد. یکسری پروتکل‌ها پیش‌بینی شده که امیدواریم با انجام صحیح آنها بتوانیم فوتبال را سالم برگزار کنیم تا اتفاق خاصی برای کسی رخ ندهد.

 

این داور فوتبال کشورمان در خصوص افزایش مصدومیت بازیکنان و اینکه وضعیت بدنی داوران چطور است عنوان کرد: تا امروز خبری از مصدومیت همکاران نبوده است. شاید فوتبالیست ها با توجه به تمرینات فشرده و سختی که بعد از آزاد شدن تمرینات گروهی داشتند این اتفاق برایشان رخ داده است اما داوران به صورت انفرادی تمرین کرده‌اند به همین دلیل کمتر متضرر شده‌اند.

 

زاهدی‌فر خاطرنشان کرد: امیدوارم هیچ خبر ناراحت کننده ای در زمینه مصدومیت داوران نشنویم چون مصدومیت در داوران اتفاق بسیار ناگواری بوده و رسیدن به سلامتی زمان‌بر است. آنچه مسلم است این که خوشبختانه تا الان هیچ کدام از همکاران آسیبی ندید‌ه‌اند.


نظـــرات شمـــا