کد خبر: 41219
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 تیر 1399 - 17:05   21 July 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: ستاره خط حمله استقلال مقابل نساجی امیدوار است طلسم 173 روزه خود در گلزنی را بشکند.

به گزارش "ورزش بوشهر"، مهدی قائدی این روزها فشارهای عجیبی را تحمل می کند. بعد از آنکه شیخ دیاباته و ارسلان مطهری مقابل صنعت نفت آبادان موفق به گلزنی شدند و در جدول گلزنان با 9 گل به مهدی قائدی رسیدند، حالا همه در انتظار باشوی استقلال هستند.


آخرین باری که قائدی در ترکیب استقلال پایش به گلزنی باز شده به دیدار با نفت مسجدسلیمان در روز 12 بهمن ماه 1398 برمی گردد. البته که مدتی بعد از آن مسابقه لیگ برتر چند ماه تعطیل شد اما از زمان شروع دوباره بازی ها نیز قائدی نتوانسته برای استقلال گلی به ثمر برساند. قائدی البته در بازی های اخیر و به خصوص دیدار با تراکتور بدشانس هم بوده که توپ هایش با درخشش دروازه بان های حریف به گل تبدیل نشده اما به هر حال امید دارد این طلسم مقابل نساجی شکسته شود.


این مهاجم تکنیکی تاکنون با 9 گل زده و 8 پاس گل یکی از ارزشمندترین بازیکنان لیگ نوزدهم به شمار می رود و حالا امید دارد در بازی روز پنجشنبه طلسم 173 روزه گل نزدن خود را بشکند و بالاخره به جمع 10 گله های لیگ بپیوندد. اتفاقی که دور از دسترس نیست . قائدی این روزها بی توجه به انتقادها کارش را در تمرینات با انگیزه بالا جلو می برد و به امید روزهای خوب آینده تلاش می کند.

    


نظـــرات شمـــا