کد خبر: 41223
تاریخ انتشار: سه شنبه 31 تیر 1399 - 17:30   21 July 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: سرمربی تیم شاهین بوشهر اعتقاد دارد اعلام باشگاه گل گهر قبل از بازی با این تیم مبنی بر داشتن 12 بازیکن کرونایی روی نتیجه این بازی تاثیرگذار بوده.

  

به گزارش "ورزش بوشهر"، مهدی پاشازاده، سرمربی شاهین بوشهر که در بازی با گل گهر سیرجان با وجود غیبت برخی از بازیکنان و سرمربی تیم حریف 4 بر 2 شکست را پذیرا شد، اعتقاد دارد اتفاقات قبل از این بازی و اعلام باشگاه سیرجانی مبنی بر داشتن چند مورد مبتلا به کرونا در این تیم تاثیر زیادی روی نتیجه مسابقه داشته است. 

 

پاشازاده که همزمان با جواهری، مدیرعامل گل گهر روی خط برنامه فوتبال برتر بود، در این باره گفت: اخباری که از سوی باشگاه گل گهر قبل از مسابقه بیرون آمد، روی بازی تاثیرگذار بود. جواهری گفت چهارشنبه از اولین بازیکن تست گرفتیم مثبت شد و پنجشنبه بقیه را گرفتیم که بازهم جواب برخی تست ها مثبت شده. این در حالی است که جمعه بازی برگزار شده. مگر 24 تا 48 ساعت طول نمی کشد که جواب تست کرونا بیاید؟ آقای جواهری با چه دستگاهی تست ها گرفتید؟ به بقیه هم بگویید که آن ها هم دو روز منتظر جواب تست نمانند.


جواهری، مدیرعامل گل گهر سیرجان هم در پاسخ به اظهارات پاشازاده گفت: بازیکنی که روز سه شنبه دچار تب و لرز شد، با ما از تهران به سیرجان نیامد و در بیمارستان دی تست داد. بعد از مثبت شدن تست او هم بقیه در سیرجان تست دادند. اینکه بیمارستان دی یا دانشگاه علوم پزشکی سیرجان جواب تست ها را در 24 ساعت می دهند، بحث تخصصی است و باید بپرسید که تجهیزاتشان چیست. زمان تست گیری و زمان رسیدن جواب تست ها کاملا مستند شده و آماده است و می توانیم آن را ارائه دهیم. 

 

همچنین پاشازاده، سرمربی شاهین بوشهر در بخش دیگری از صحبت های خود همچنین دست به یک افشاگری عجیب زد و گفت: یکی از بازیکنان گل گهر در زمین، بازیکن ما را در زمین بغل کرده و گفته منم کرونایی هستم!


نظـــرات شمـــا