کد خبر: 48958
تاریخ انتشار: چهارشنبه 10 دی 1399 - 00:20   30 December 2020
ارسال به دوستان
الف الف

هفته دوم لیگ دسته دوم کشور هفته ای خوب برای نمایندگان استان بود.

  

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ هفته دوم لیگ دو کشور سه نماینده استان دست پُر زمین را ترک کردند. و از 9 امتیاز موفق شند 5 امتیاز را به ارمغان بیاورند. هر سه تیم از مربیان بومی روی نیمکت خود بهره می بردند. وجه مشترک هر سه این بود که نیمه اول را به حریف خود واگذار کردند و با شکست راهی رختکن شدند. شاهین عامری با یک گل و ایرانجوان و امیدگناوه هم با نتیجه مشابهه  2 بر یک با شکست نیمه اول را تمام کرده بودند. اما اوج هنرنمائی مربیان بومی این سه تیم در نیمه دوم رقم خورد که هر سه مربی توانستند کامبک بزنند و 45 دقیقه نیمه دوم را از حریفان خود ببرند.

شاهین عامری با رضا نظرزاده جوان و با انگیزه در نیمه دوم دست به تغیراتی زد و نتیجه یک بر صفر نیمه اول را در نهایت تبدیل به 2 بر یک کرد و هر سه امتیاز را در بوشهر نگه داشت.

حسین عبدالهی هم در گناوه موفق شد با تغییراتی که در تیمش بوجود آورد بازی باخته 2 بر یک در نیمه اول را به تساوی بکشاند و با اینکه می توانستند برنده باشند اما به حداقل امتیاز ممکن خانگی بسنده کردند. 

عبدالرحیم خرمزی هم در اهواز با اینکه نیمه اول را به حریف واگذار کرد اما در نیمه دوم با تعویض هایی که کرد نتیجه را برگرداند و ایران جوان با یک امتیاز ارزشمند اهواز را ترک کرد.


نظـــرات شمـــا