کد خبر: 49020
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 دی 1399 - 14:10   6 January 2021
ارسال به دوستان
الف الف

بازیکن بوشهری استقلال گزینه بهترین بازیکن جوان آسیا شد.

  

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ در شرایطی که چند هفته از فینال لیگ قهرمانان آسیا می‌گذرد، کنفدراسیون فوتبال آسیا در نظرسنجی های چندگانه، اقدام به معرفی بهترین های آسیا می‌کند.

 

در نظرسنجی جدید، از کاربران خواسته تا از بین گزینه های مختلف، بهترین بازیکن جوان را انتخاب کنند. در این فهرست حداکثر سن بازیکنان 23 سال است و نام مهدی قایدی هم دیده می‌شود؛.


در این فهرست بازیکنان ازبک، کره ای و ژاپنی بیشترین تعداد نماینده را دارند و رکورددار هستند. ایران و عربستان با دو نماینده نقش آفرینی می‌کنند و نام بازیکنانی از تایلند، اردن، عراق، قطر، استرالیا، امارات و... هم دیده می‌شود.


ای اف سی در توصیف قایدی نوشته است: همراه باتیم جوانان ایران در مرحله حذفی مرحله گروهی در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در تایلند حضور داشت و در استقلال  یک سال چشم‌گیر دیگر را در سطح باشگاه داشت و در ۶ بازی در لیگ قهرمانان آسیا با سه گل و یک پاس گل، موفق بود او به استقلال کمک کرد که به عنوان نایب قهرمانی در لیگ ایران و جام حذفی دست یابد. او همچنین به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و در نوامبر برای تیم ملی مقابل بوسنی و هرزگوین گلزنی کرد.


نظـــرات شمـــا