کد خبر: 50169
تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 بهمن 1399 - 13:35   10 February 2021
ارسال به دوستان
الف الف

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر عنوان کرد :

  

به گزارش ورزش بوشهر؛ فراز کمالوند در گفتگویی با کانال خبری روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر در خصوص شرایط تیمش و برنامه های پیش رو اظهار داشت : از شرایط ابتدای فصل همه مطلع هستند قصد ندارم تکرار مکررات کنم اما با وجود همه محدویت ها و زمان کمی که در ابتدای فصل داشتیم سعی کردیم تیمی راهی رقابتها کنیم که در نیم فصل اول میانه های جدول قرار بگیریم و در نیم فصل دوم با تقویت تیم به دنبال سوق دادن تیم به رتبه های بالای جدول باشیم.

 

کمالوند یادآور شد : بهرحال مشکلات ما قابل پیش بینی بود زمان کم تمرینات پیش فصل و عدم بدنسازی باعث شد در همان ابتدای کار ۲ بازیکن کلیدی ما دچار مصدومیت رباط صلیبی شوند و تقریبا در هر بازی نیز با ۳ یا ۴ بازیکن مصدوم و غایب همراه بوده ایم .

 

سرمربی تیم شاهین شهرداري بوشهر اذعان داشت : هر چند از نتایج بدست آمده رضایت ندارم اما بازیکنان تمام توان خود را در بازیها گذاشته اند و برخی از آنها با وجود مصدومیت در میدان مسابقه حاضر شده و با تمام وجود تلاش کرده اند و با وجود همه مسائل تیم را در میانه جدول حفظ کرده و سعی کرده ایم فاصله امتیازات با تیمهای بالای جدول زیاد نشود تا بتوانیم در نیم فصل دوم جبران مافات کنیم.

 

 کمالوند در خصوص جذب بازیکنان جدید در نیم فصل نیز اشاره کرد : قطعا تصمیم به تقویت تیم در نیم فصل دوم داریم و در همین راستا جابجایی هایی خواهیم داشت و با احتساب چند بازیکنی که از ما جدا شده اند بین ۸ تا ۱۰ بازیکن در نیم فصل جدا و ۵ یا ۶ بازیکن جدید نیز در جهت تقویت تیم در پست های مورد نظر کادر فنی به تیم ملحق خواهند شد.

 

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر خطاب به هواداران عنوان کرد : حساسیت و نگرانی هواداران عزیزمان را درک می کنیم و قطعا بدانند که همه مجموعه باشگاه تمام تلاش خود را برای رضایتمندی آنها بکار می گیرند و امیدوارم با تقویت تیم در نیم فصل دوم خوشحالی این عزیزان دلسوز را فراهم کنیم.

 

 وی اضافه کرد : هواداران عزیز بهتر از همه شرایط این فصل را درک می کنند، ما زمانی کار را شروع کردیم که تنها دو هفته به آغاز مسابقات باقی مانده بود و عملا از تیم فصل گذشته هم حتی یک بازیکن نیز باقی نمانده بود و ما مجبور شدیم به عنوان آخرین تیم خودمان را اماده ورود به مسابقات کنیم . انشاالله تمام توان خود را در نیم فصل میگذاریم تا بتوانیم شرایط را در نیم فصل دوم کاملا تغییر دهیم .


نظـــرات شمـــا