کد خبر: 50234
تاریخ انتشار: شنبه 2 اسفند 1399 - 15:40   20 February 2021
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ مراسم اهدای جوائز مسابقات پومسه غیرحضوری جام فجر جمعه 1 اسفند 1399 به میزبانی باشگاه ستارگان جنوب بندر محمد عامری برگزار شد.

به گزارش "ورزش بوشهر" و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان بوشهر؛ مراسم اهدای جوائز مسابقات پومسه غیرحضوری جام فجر جمعه 1 اسفند 1399 به میزبانی باشگاه ستارگان جنوب بندر محمد عامری با حضور فاطمه جعفریان رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان، سید محمد امین لطیفی رئیس و اعضای شورای اسلامی بندر محمد عامری برگزار شد.

 

سید جلال سید مردانی ریاست هیات تکواندو استان بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز چهل و دومین پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی ایران گفت: در این مسابقات 65 پومسه رو از برترین های استان در ۵ رده سنی آقایان و بانوان بصورت غیر حضوری شرکت داشتند. 

 

سیدمردانی افزود : این مسابقات با توجه به شیوع کرونا و ترویج فرهنگ ورزش و نقش آن در سلامتی با اولیت تمرکز زدایی و توجه به گسترش این ورزش زیبای المپیکی تکواندو در همه شهرها و روستا های استان برنامه ریزی شده تا بتوانم با ایجاد انگیزه جهت پرداختن به ورزش حتی در منزل گامی مهم در افزایش روحیه ورزشکاران و مربیان برداشته باشیم.

 

رئیس هیات تکواندو در ادامه آورد: در زمان شیوع کرونا و تعطیلی باشگاه با برنامه ریزی انجام شده مربیان به صورت مجازی به برقراری کلاسهای آموزشی اقدام کردند و نشان دادند ورزش و اهتمام به سلامت تعطیل شدنی نیست و فقط با تغییر روشها می توان به فعالیتهای مختلف ورزشی و شغلی پرداخت.

 

وی خاطر نشان کرد: با برنامه ریزهای انجام شده و ایجاد کمیته های تخصصی امیدواریم در آینده نزدیک شاهد افتخارآفرینی بیشترتکواندوکاران استان در رویدادهای گوناگون ملی و بین المللی باشیم.

 

 فاطمه جعفریان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تنگستان در این مراسم ضمن تقدیر از برنامه ریزی و توجه ویژه هیات تکواندو استان به موضوع ترویج این رشته در اقصی نقاط استان گفت : ورزش به عنوان پدیده اجتماعی و فرهنگی، نقشی اساسی و بنیادی، در زندگی امروز دارد. و رمز سلامت، تندرستی و پویایی است و توسعه آن، ارتقاء سلامت عمومی و افزایش روحیه و نشاط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

 

جعفریان گفت: نگاه ما به تکواندو ویژه است و جای تقدیر ویژه دارد یک جوان مثل آقای عابد دریانورد از مربیان خوب این رشته در روستای بندرمحمد عامری با انگیزه بسیار با جلب مشارکت عمومی و حامیان مالی میزبانی برای این مسابقه بزرگ و زیبا فراهم کند.

 

رضا کشتکار ریاست سابق هیات تکواندو ضمن آرزوی موفقیت به برای رئیس جدید هیات و مجموعه بزرگ خانواده تکواندو و برشمردن اهم خدمات گذشته گفت : استان بوشهر یکی از استان های موفق در رده پایه می باشد و بیشتر قهرمانان ما در کشور در رده نونهالان و نوجوانان بوده اند.

 

کشتکار افزود: امیدوارم مجموعه جوان هیات تکواندو با استفاده از تجربیات بزرگان و پیشکسوتان بتواند افتخاراتی بیش از پیش برای ورزش استان و کشور رقم بزنند.

 

دراین مسابقات ضمن اهدای لوح و مدال به نفراول مبلغ 5میلیون ریال، نفردوم 2ونیم میلیون ریال و نفر سوم یک میلیون ریال داده شد. همچنین از عابد دریانورد مربی و سرپرست باشگاه ستارگان جنوب بندرمحمد عامری که حامی مالی این مسابقات بود تقدیرشد.

 

مدال آوران این دوره از رقابت ها : 

 

در بخش آقایان : 

رده سنی زير ١٢ سال

۱- پرهام زارعي ( باشگاه فرهنگ)

۲- ماهان شفيع پوري (باشگاه ساعي)

۳- سيد امير مهدي سيد مرداني (باشگاه ساعي) 

رده سنی ١٢-١٤ سال

۱- علي پرويزي ( باشگاه نادري)

۲- علي دشتي (باشگاه كسرا)

۳- محمد جواد بياتي (باشگاه ساعي) 

رده سنی ١٥-١٧ سال

۱- احسان يونسي ( باشگاه نادري)

۲- عارف عرفان پور (باشگاه عقاب هوايي)

۳- حسين احمد زاده ( باشگاه ساعي) 

رده سنی ١٨-٣٠ سال

۱- محمد هادي نجف پور (باشگاه ساعي)

۲- عليرضا ملكي ( باشگاه كسرا)

۳- سيد امير محمد حسيني (باشگاه ساعي) 

رده سنی بالاي ٣٠ سال

۱-سيد محمد امين فرهي ( باشگاه نادري)

۲- امين شريفي ( باشگاه نادري)

۳- سيد عباس مهيمني موسوي ( باشگاه نادري) 

 

در بخش بانوان : 

رده سنی زير ١٢ سال

۱- ستايش كاظمي ( باشگاه نادري)

۲- رها ابراهيمي ( باشگاه نادري)

۳- فاطمه زهرا وراوي( باشگاه نادري) 

رده سنی ١٢-١٤ سال

۱- هستي بختياري ( باشگاه نادري)

۲- دلارام اسحقي پور ( باشگاه نادري)

۳- عاطفه ملكي ( باشگاه نادري) 

رده سنی ١٥-١٧ سال

۱- روژنيا رمضاني (باشگاه وليعصر برازجان)

۲- سيده فاطمه موسوي ( باشگاه نادري)

۳- مبينا دهقاني( باشگاه نادري) 

رده سنی ١٨-٣٠ سال

۱- فرناز اله ستا ( باشگاه نادري)

۲- سمانه رستمي ( باشگاه نادري)

۳- مائده صداقت ( باشگاه وليعصر برازجان) 

رده سنی بالاي ٣٠ سال

۱- مژده عليزاده شيرازي ( باشگاه سروش)

۲- سكينه بختياري آزاد ( باشگاه نادري)

۳- اكرم غلامي (باشگاه نادري) 

 

برترین ها ی این دوره از مسابقات: 

فني ترين بازيكن پومسه در بخش آقايان : احسان يونسي

فني ترين بازيكن پومسه در بخش بانوان : فرناز اله ستا 

 داور نمونه مسابقات پومسه در بخش آقایان : سيد فرزان فرهي

داور نمونه مسابقات پومسه در بخش بانوان : مريم بهروزي

              


نظـــرات شمـــا