کد خبر: 53912
تاریخ انتشار: پنج شنبه 18 شهریور 1400 - 15:00   9 September 2021
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ مدیریت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر به مالک برق شیراز واگذار کردید.

  

به گزارش ورزش بوشهر؛ هادی شیروانی مالک باشگاه برق شیراز در توضیح اینکه مالکیت باشگاه شاهین شهرداری بوشهر را برعهده گرفته یا قرار است به عنوان اسپانسر در این باشگاه فعالیت داشته باشد اظهار داشت: در حال حاضر و با وجود شرایط بد اقتصادی که بر کشور حاکم است شخص حقیقی یا حقوقی نمی خواهد و نمی تواند که اسپانسرینگ باشگاهی را برعهده بگیرد که امتیاز آن باشگاه به خودش تعلق ندارد.

 

شیروانی ادامه داد: به نظر من این کار، کار به درد نخوری است. ما روز گذشته طی آخرین جلسه ای که با مدیران شورای شهر بوشهر و باشگاه شاهین داشتیم به توافق نهایی و صد در صد رسیدیم قرار بر این شد که کل امتیاز و سهام باشگاه شاهین شهرداری بوشهر روز شنبه در دفترخانه رسمی به نام ما زده شود. با توجه به اینکه از پس جگر و دل‌مان از دست مسئولان استانی فارس خون و پُر است و سال‌ها پول و سرمایه هایمان را در این استان دور ریختیم تصمیم‌ گرفتیم که در همان بوشهر و با نام مقدس شاهین تیمداری کنیم.

 

مالک جدید باشگاه شاهین در پاسخ به این پرسش که آیا پسوند و پیشوندی به نام باشگاه شاهین اضافه خواهد شد یا خیر بیان داشت: به هیچ عنوان پسوند یا پیشوندی به نام باشگاه شاهین اضافه نخواهد شد و دست به چیزی نمی زنیم حتی با همان چارت سازمانی ادامه خواهیم داد و فقط قائم مقام و مدیرعامل تغییر خواهند کرد.

 

وی در پاسخ به این سوال که از نام باشگاه شاهین کلمه شهرداری حذف خواهد شد گفت: یک مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که قبلا امتیاز برند شاهین بوشهر به شخصی به نام نعمتی انتقال داده شده و اگر ما بخواهیم پسوند یا پیشوندی را به یکباره برای نام باشگاه انتخاب کنیم به نظر من کار ناشایستی است. ما با همان سیاست قبلی و با نام شاهین شهرداری بوشهر به کارمان ادامه خواهیم داد.

 

شیروانی تصریح کرد: ما تلاش‌مان این خواهد بود که هیئت مدیره قوی را انتخاب کنیم تا اگر این هیئت مدیره صلاح ببینند پسوند یا پیشوندی را به نام باشگاه اضافه کنیم.

 

ایشان در مورد اینکه تمرینات و مسابقات در بوشهر برگزار خواهد شد اظهار کرد: اصلا کلیه فعالیت های باشگاه در بوشهر و با نام شاهین خواهد بود. امتیاز شاهین حق مسلم بوشهر است و باید این امتیاز آنجا بماند.

 

مالک باشگاه برق شیراز با وعده تیمداری به هواداران این باشگاه بیان داشت: اگر روزی مسئولان استانی اعم استاندار، فرماندار و... تغییر کنند و مسئولان ورزش دوست روی کار بیایند این قول را به مردم شیراز و هواداران برق می دهیم که یک امتیاز هم برای آنها خریداری کنیم تا برق شیراز نیز به فعالیت خود ادامه دهد.

 

مالک باشگاه شاهین در پاسخ به این سوال که در قرارداد منعقد شده بندی لحاظ شده است که امتیاز شاهین به هیچ عنوان از استان بوشهر خارج نخواهد شد گفت: در این خصوص هیچ صحبتی نشده و حتی خودم این پیشنهاد که اصلا امتیاز از استان بوشهر خارج نشود را به خاطر مردم بوشهر به مسئولان شورای شهر و باشگاه شاهین دادم چرا که این امتیاز حق مسلم مردم بوشهر است.

 

وی افزود: افرادی مثل آقای پورکبگانی، برزگر و مسئولان اداره ورزش و جوانان که در جلسه ای که برگزار کردیم، حضور داشتند از پیشنهاد بنده استقبال کرده و قاطعانه اعلام کردند که به هیچ عنوان شما را رها نکرده و هر کمکی که از دستمان بربیاد کوتاهی نخواهیم کرد.

 

شیروانی در پاسخ به این سوال که به عنوان مالک یا مدیرعامل در باشگاه شاهین فعالیت خواهد داشت گفت: من به عنوان مالک فعالیت خواهم داشت و سعی خواهم کرد یک مدیرعامل بوشهری را برای باشگاه انتخاب کنم. شرایط سنی بنده طوری نیست که به عنوان مدیرعامل فعالیت داشته باشم چرا که هم خسته کننده است و هم با توجه به شرایط سنی که دارم نمی شود در این شرایط خودم را وارد استرس و حاشیه کاری کنم. تلاش ما این خواهد بود که برای باشگاه منبع مالی خوبی باشم و نظارت دقیق بر کار مدیرعامل باشگاه داشته باشم.

 

ایشان در پایان خطاب به هواداران شاهین گفت: تنها توقع مالک و مدیرعامل یک باشگاه از هواداران و مسئولان حمایت است و اینکه چوب لای چرخ نگذارند. حمایت لازم را داشته باشند تا مسیری را که در پیش گرفتیم را بدون دغدغه، حاشیه و بدون استرس طی کنیم. ما باید یک برنامه ریزی بلند مدت داشته باشیم تا انشا الله با کمک خدا و حمایت هواداران و مسئولان استانی بتوانیم به اهداف‌مان برسیم.

 

مالک برق در پایان مجددا تاکید کرد: ما برق را رها نخواهیم کرد و از برق هم حمایت خواهیم کرد اینکه بگوییم حمایت نخواهیم کرد درست نیست. برق مثل بچه من است و فقط از مسئولان استان فارس و پیشکسوتان باشگاه برق شیراز ناراحت هستم چرا که در این ۹ سال خیلی من را اذیت کردند.


نظـــرات شمـــا