کد خبر: 99316
تاریخ انتشار: پنج شنبه 10 اسفند 1402 - 23:16   29 February 2024
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: مهدی قایدی در دیدار برابر البطائح گل نخست بازی را به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش بوشهر"؛ اتحاد کلباء امروز در یک بازی خانگی مقابل البطائح با نتیجه ۲ بر ۱ تن به شکست داد تا روند نزولی ببرها همچنان ادامه داشته باشد.

 

یکی از معدود ستاره‌های تیم فرهاد مجیدی در اتحاد کلباء مهدی قایدی است که امروز نیز موفق شد تک گل تیمش را به ثمر برساند. در دقیقه ۳۸ بود که پاس دنیل بسا به وینگر بوشهری رسید و او با یک سر توپ دیدنی ابتدا توپ را از مدافع البطائح عبور داد و سپس در مصاف تک به تک با دروازه‌بان حریف با یک ضربه بغل پای فنی و دیدنی گل نخست بازی را به ثمر رساند تا چنین تصور شود که کلباء می‌تواند از فرصت میزبانی و گل به ثمر رسیده استفاده ببرد ولی چنین نشد.

 

 در ثانیه‌های پایانی نیمه اول و روی اشتباه والاس مدافع برزیلی کلباء، تیم میهمان به گل تساوی رسید و این تیم در نیمه دوم نیز باز هم روی اشتباه همین مدافع گل دوم را وارد دروازه کلباء کرد تا ببرها با نتیجه دو بر یک شکست بخورند.

 

قایدی در ثانیه‌های پایانی بازی روی یک ضربه ایستگاهی می‌توانست کار را به تساوی بکشاند ولی ضربه او با فاصله بسیار کمی و از کنار تیرک دروازه به بیرون رفت تا نفس‌ها در سینه حبس شود. پس از آن بود که داور به نشانه پایان بازی در سوت خود دمید تا شکستی دیگر برای کلباء، مجیدی و قایدی ثبت شود. باید دید که مدیریت ببرها چه تصمیمی در خصوص ادامه همکاری با مجیدی خواهد گرفت.


نظـــرات شمـــا