کد خبر: 25158
تاریخ انتشار: جمعه 25 مرداد 1398 - 16:10   16 August 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: مربی تیم هندبال ستارگان دشتستان گفت: نماینده فدراسیون با یک تصمیم اشتباه دو امتیاز بازی را به حریف اصفهانی داد و در حق ما بی عدالتی شد.

به گزارش «ورزش بوشهر»؛ رضا عباسی مربی تیم هندبال ستارگان دشتستان که عصر دیروز تیمش با نتیجه ۳۰ به ۳۱ به مهمان خود ذوب آهن اصفهان باخت، این شکست را حاصل بی‌عدالتی نماینده فدراسیون علیه تیمش عنوان کرد.

او گفت: بازی خوبی بود، دو تیم، هندبال بازی کردند و داوران هم خوب بودند.

مربی ستارگان دشتستان افزود: بازی جانداری بود از دقیقه یک تا دقیقه ۶۰ و ما تیم برتر زمین بودیم، اما با یکی دو اشتباه فردی در بازی با اینکه می‌توانستیم این بازی را با نتیجه بهتر تمام کنیم، کار به لحظات پایانی کشیده شد.

عباسی بیان کرد: در این ثانیه‌های آخر بازی، نماینده فدراسیون با یک تصمیم اشتباه دو امتیاز بازی را به حریف داد و بی عدالتی شامل حال ما شد.

او تاکید کرد: با این اوصاف ما این بازی را تمام شده می‌دانیم و به فکر بازی‌های بعد هستیم و امیدواریم در بازی‌های بعد جبران کنیم.
هندبال کیفیت لازم را ندارد

 

 مربی تیم ذوب آهن اصفهان هم گفت: دما بالا بود و سالن گرم، اولین بازی دوره جدید لیگ برتر هندبال بود، جو تماشاچی هم وجود داشت، اما با این وجود یا به علت اشتباه آن‌ها یا استفاده ما، تواتستیم برنده شویم.

صادقی افزود: آنچه که مهم است این است که هندبال ما به کیفیت لازم نرسیده است و برای اینکه شرایطش بهتر شود نیاز به زمان است.

او ادامه داد: امیدواریم در آینده هم تیم ما و هم تیم ستارگان دشتستان بهتر شوند.

مربی ذوب آهن بیان کرد: باید باور کنیم  بازی برد و باخت دارد و ممکن است مربی و بازیکن اشتباه کنند اما باید صبورتر باشیم.

در هفته نخست لیگ برتر هندبال در حالی که دیدار دو تیم ستارگان دشتستان و ذوب آهن اصفهان در ثانیه‌‎های آخر با تساوی ۳۰ به ۳۰ پیگیری می‌شد، ناظر داوری اعلام کرد یکی از بازیکنان ستارگان که از بازی اخراج شده بود، پیش از دو دقیقه وارد بازی شده و به همین علت یک پنالتی به نفع اصفهانی‌ها گرفت و آ‌ن‌ها توانستند پیروز شوند.

این تصمیم با اعتراض تیم دشتستان و برخی تماشاگران دشتستانی رو به رو شد.

ستارگان دشتستان به تازگی به لیگ برتر هندبال راه یافته است و بازی دیروز در سالن امام خمینی برازجان مرکز شهرستان دشتستان برگزار شد./باشگاه خبرنگاران جوان


نظـــرات شمـــا