کد خبر: 50350
تاریخ انتشار: پنج شنبه 28 اسفند 1399 - 00:30   18 March 2021
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ وبینار "آموزش بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو" توسط هیات تکواندو استان بوشهر در تاریخ ۹۹/۱۲/۲۷ برگزار گردید.

به گزارش "ورزش بوشهر" و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان بوشهر ؛ سید جلال سید مردانی رییس هیات تکواندو استان بوشهر گفت: کمیته آموزش تکواندو با توجه به شیوع بیماری کرونا و با استفاده از شرایط برگزاری سمینارهای آنلاین، به منظور حفظ سلامتی مربیان و تکواندوکاران و رعایت پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی تصمیم به برگزاری وبینار آموزشی جهت آگاهی و نحوه کاربری این سامانه پرکاربرد برای مربیان، هنرجویان و خانواده های ورزشکاران نمود.

 

سید مردانی اظهار داشت : این دوره آموزشی با همکاری گروه انفورماتیک و کمیته آموزش هیات تکواندو و شرکت پیشگامان ارائه دهند خدمات اینترنتی به عمل آمده است و با موفقیت کامل برگزار گردید.

 

 در ادامه سعید دهقانی فرد رئیس کمیته آموزش افزود : این وبینار روز چهارشنبه مورخ ۲۷ اسفند ماه ساعت ۲۰:۳۰ با تبریک اعیاد شعبانیه و توضیحات برنامه وبینار دوره آموزشی توسط سیدمردانی آغاز نمود.

 

رئیس کمیته آموزش هیات تکواندو استان یادآور شد : هیات تکواندو استان بوشهر در راستای اجرای برنامه های آموزشی و پژوهشی، وبینار دانش افزایی با عنوان "آموزش بانک اطلاعات فدراسیون تکواندو" را با حضور ۹۷ شرکت کننده از ۸ استان کشور و تدریس اساتید سید جلال سید مردانی ریاست هیات تکواندو، مژده علیزاده نایب رییس هیات و بانو رضایی کمیته آموزش بانوان هیات به صورت وبینار در دفتر ریاست هیات تکواندو استان بوشهر برگزار کرد.

 

 لازم به ذکر است وبینار عنوان شده در ساعت ۲۰:۳۰ آغاز و تا ۲۲:۳۰ دقیقه ادامه داشت و در پایان مدرسین به سوالات شرکت کنندگان پاسخ دادند.

                    


نظـــرات شمـــا