کد خبر: 23378
تاریخ انتشار: جمعه 23 فروردین 1398 - 10:20   12 April 2019
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: چمن ورزشگاه تختی شهرستان جم مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفت.

به گزارش "ورزش بوشهر" و به نقل از  روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، یکی از دغدغه های کادر فنی تیم پارس جنوبی جم در دیدارهای خانگی گذشته وضعیت نامساعد چمن ورزشگاه تختی جم بوده است.

چمن این ورزشگاه که فصل گذشته لیگ برتر جزوه بهترین چمن های تیم های حاضر در لیگ برتر بود از نیم فصل امسال به دلیل شرایط آب و هوایی موجود در جم وضعیت نامناسبی پیدا کرد و به همین خاطر مسئولان باشگاه پارس جنوبی برای ترمیم آن اقدام کردند.

بر این اساس پس از برتری تیم تحت امر مهدی تارتار در دیدار مقابل استقلال خوزستان به همت بهرام رضاییان مدیرعامل و برخی دیگر از مسئولان باشگاه پارس جنوبی و همچنین برخی از مسئولان شهرستان جم چمن ورزشگاه تختی مورد ترمیم و بازسازی قرار گرفت.
تلاش‌های صورت گرفته در این راستا به این شکل است که قسمت اعظمی از چمن ورزشگاه تختی به صورت کامل تعویض شود و برای دیدارهای خانگی بعدی پارس جنوبی چمنی یکدست و هموار مورد استفاده قرار بگیرد.

گفتنی است؛ پارس جنوبی جم تا پایان لیگ هجدهم سه مسابقه خانگی دیگر مقابل تیم‌های سپیدرود رشت، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس تهران خواهد داشت که با توجه به تلاش های صورت گرفته در این بازی ها دیگر شاهد چمن ناهموار در جم نخواهیم بود.

          


نظـــرات شمـــا