کد خبر: 41253
تاریخ انتشار: دوشنبه 6 مرداد 1399 - 23:40   27 July 2020
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی گفت:اینجا برای برگزاری این بازی یک نفر مصلحت اندیشی کرده و به خاطر همین است که فوتبال ایران روز به روز شکست می‌خورد.

  

به گزارش ورزش بوشهر، سید سیروس پورموسی بعد از دیدار پارس جنوبی و استقلال اظهار داشت: به استقلال، کادر فنی و بازیکنانش تبریک می‌گویم که بازی را بردند اما تبریک اصلی را به کسانی می‌گویم که شبانه این رای را صادر و در حق تیم پارس جنوبی، مردم جم و بوشهر اجحاف کردند.

 

وی افزود: آقای صالحی مدعی شده با توجه به اینکه کمیته مسابقات اعلام کرده به خاطر 25 درصد کرونایی تیم استقلال بازی لغو شده، ما هم حکم به تجدید بازی می‌دهیم اما به آقای صالحی می‌گویم صد در صد اشتباه کردی! آن نامه دست ما است، در تاریخ 15 تیرماه آقای بهاروند تاکید کرده 25 درصد کرونایی‌هایش تائید نشده و 9 بازیکن کرونایی دارند و باید به بازی‌ها برگردند.

 

سرمربی پارس جنوبی خاطرنشان کرد: از آن 9 نفری که تست راستی آزمایی دادند 4 بازیکن آنها کرونایی در آمد و اگر ما معترض هستیم به خارط این است که بازیکنان من می‌دانستند حق مسلیمشان 3 بر صفر است. ما به کمیته مسابقات اعتراض کردیم و گفتیم اشکالی ندارد و ما حاضر هستیم بازی کنیم اما در زمان مناسب. جالب است تا پایان وقت اداری 5 مرداد به ما وقت دادند ولی چهارم رای را صادر کردند.

 

پورموسوی تاکید کرد: تبریک می‌گویم به کسانی که شبانه رای را در آوردند،من از شما خواهش می‌کنم نامه‌ای که کمیته مسابقات به استقلال نوشته و ادعا کرده 25 درصد کرونایی این تیم تائید شده را به ما نشان بدهید.هفته گذشته نامه را در کنفرانس خبری نشان دادم و امشب هم در صفحه شخصی‌ام نشان می‌دهم. اینجا یک نفر مصلحت اندیشی کرده و به خاطر همین است که فوتبال ایران روز به روز شکست می‌خورد.

 

وی خاطرنشان کرد: در این وسط یک عده از برخی تیم‌ها می‌ترسند!ما امروز بازی کردیم، باختیم و تبریک گفتیم. قول داده بودم همه گونه همکاری کنیم که بازی انجام شود و این کار را انجام دادیم اما به رای و تاریخ این بازی اعتراض داریم.

 

سرمربی پارس جنوبی در خصوص جا به جایی بازیکنان تیمش عنوان کرد:با توجه به مصدومیت بازیکنان نیاز داشتیم به برخی استراحت بدهیم. در نیمه اول استقلال صاحب توپ بود اما دیدید موقعیت‌هایی داشتیم و پنالتی را هم خراب کردیم. شک نکنید چیزی از ارزش بازیکنان ما کم نخواهد شد. از بازیکنانم خواستم در این 2-3 روز به خاطر رای مصاحبه نکنند که جا دارد از همه آنها به خاطر این کار تشکر کنم.

 

پورموسوی در خصوص دیدار آینده تیمش با شاهین گفت: ما امروز 2 مصدوم دادیم که به بازی بعد نمی‌رسند. یک بازیکن اخراجی هم دادیم که دسته گل کمیته استیناف و همکارانش بوده است.3 بازیکن اصلی خود را از دست دادیم ولی تلاش می‌کنیم تیم را از نطر روحی برگردانیم چون بازی ها حساس شده است. امیدوارم از بازی با شاهین بازیکنان ما به روند رو به رشد خود ادامه بدهند.


نظـــرات شمـــا