کد خبر: 4705
تاریخ انتشار: جمعه 14 مهر 1396 - 12:00   6 October 2017
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر: امتیاز لیگ یکی جوانان ایرانجوان خورموج بعد از فروش به امید گناوه به یکباره سر از دزفول در آورد!

به گزارش ورزش بوشهر؛بعد از قرعه کشی لیگ دسته اول جوانان کشور شوک بزرگی جامعه فوتبال استان را رد بر گرفت. امتیاز ایرانجوان بعد از فروش به گناوه به یکباره سر از استان همجوار در آورد.!

تیم جوانان ایرانجوان خورموج بعد از صعود به لیگ یک کشور به دلیل مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولین شهرستان دشتی ،امتیاز لیگ یکی خود را به مبلغ 30 میلیون تومان به امید گناوه واگذار کردند  تا حداقل امتیاز از استان خارج نشود.

این اتفاق در حالی افتاد که همین تیم دزفولی با مبلغ 45 میلیون تومان خواستار امتیاز ایرانجوان خورموج شده بود که با ممانعت محمد نجفی مبنی بر عدم خروج سهمیه از استان روبرو شد. از همین رو خانواده منفرد تصمیم گرفتند  با 15 میلیون تومان کمتر امتیاز فوق را به امید گناوه واگذار کنند. اما بعدها خانواده منفرد خواستار باز پس گیری امتیاز شدند اما مسئولین امید گناوه حاضر به این کار نشدند و حتی در نهایت نیز خواستار غرامت (دیرکرد) از خورموجی ها شدند!
در حالی که این کش و قوس ها ادامه داشت، در عین ناباوری مسئولین امید گناوه امتیاز فوق را با مبلغ 45 میلیون تومان به تیم بهمن دزفول فروختند. انتقالی که با سکوت رئیس هیأت فوتبال استان بوشهر همراه شده است!