کد خبر: 50403
تاریخ انتشار: سه شنبه 17 فروردین 1400 - 23:45   6 April 2021
ارسال به دوستان
الف الف

ورزش بوشهر؛ رئیس اداره ورزش جوانان دشتستان و شهردار و اعضاء شورای شهر دالکی در تمرینات تیم فوتسال مشیر دالکی حضور یافتند.

به گزارش ورزش بوشهر؛ رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان ,بهمراه عباس جاودانی شهردار و اعضاء محترم شورای شهر دالکی با حضور در تمرینات تیم فوتسال مشیر دالکی که در سالن امام خمینی شهر برازجان در حال برگزاری بود,از نزدیک با بازیکنان و کادر فنی این تیم دیدار کردند.

 

جناب حاج علی محمد کمارج حاجی و شهردار محترم و اعضاء شورای شهر دالکی درجمع قرمزپوشان فوتسالیست این شهر, حمایت همه جانبه خود را از نماینده این.خطه و استان در لیگ دسته دوم فوتسال کشور اعلام کردند.

 

 کمارج حاجی در بخشی از سخنان خود گفت:بنده و هم همکارانم در اداره کل ورزش و جوانان  به عنوان یار ششم ,تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا مسیر موفقیت این تیم هموار شود، چرا که این خواسته مردم شهر دالکی و دشتستان میباشد  که تنها تیم این خطه  در لیگ کشوری سربلند باشد. 

 

وی بیان کرد: در شهر برازجان سالن استاندارد و مجهزی برای فوتسال این شهر نداریم و از این رو  و با صحبتهای جناب آقای بهروزیان فرد  مدیر کل درزش جوانان ,ان شالله در سال ۱۴۰۰ کلنگ زنی سالن دو هزار نفری و سالنی برای ورزشهای رزمی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

 

در پایان نیز جناب مهندس عباس جاودانی  شهردار دالکی برای تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم آرزوی موفقیت نمود و  در این رابطه گفت که مجموعه ی شهرداری  دالکی با تمام توان برای افتخار آفرینی این شهر در سطح کشور از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.

         

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی مشیر دالکی


نظـــرات شمـــا

مصطفی احمدی گفت:
خدا قوت و خسته نباشی و احسنت به این درخشش
1400/01/18